Poradnictwo zawodowe w Centrach Informacji i Planowania Kariery Zawodowej na Mazowszu - Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie


Poradnictwo zawodowe w Centrach Informacji i Planowania Kariery Zawodowej na Mazowszu

Centra Informacji i Planowania Kariery Zawodowej na Mazowszu świadczą usługi poradnictwa zawodowego, z których mogą skorzystać wszystkie osoby zainteresowane pomocą w wyborze odpowiedniego zatrudnienia/miejsca pracy, w podjęciu działalności gospodarczej, a także w planowaniu życia zawodowego, w nabyciu odpowiednich umiejętności i przygotowaniu się do lepszego radzenia sobie w poszukiwaniu oraz podejmowaniu pracy. Poradnictwo zawodowe szczególnie jest więc przydatne osobom, które:
  • chcą dokonać zmiany zawodowej lub nie wiedzą jakiej pracy szukają
  • rozpoczynają poszukiwanie pracy lub nieskutecznie poszukują zatrudnienia
  • nie wiedzą jak sobie radzić z sytuacją pozostawania bez pracy
  • chcą przygotować lub zweryfikować swoje dokumenty aplikacyjne (CV, list motywacyjny)
  • chcą się przygotować do rozmów kwalifikacyjnych
  • chcą się przygotować do założenia działalności gospodarczej
 
Osoby zainteresowane naszą ofertą mogą bezpłatnie skorzystać z:  

Jak skorzystać?

Szczegółowe informacje o zasadach korzystania z poszczególnych usług znajdują się w ich opisach.  
 

Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r. poz. 922), przekazane dane osobowe przez osobę korzystającą z poradnictwa zawodowego, będą przetwarzane przez Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie ul. Młynarska 16, 0-205 Warszawa, w celu prowadzenia poradnictwa zawodowego oraz w celach statystycznych.
 
Ponadto informujemy, że osoby, które skorzystały z poradnictwa zawodowego mają prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę