Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie


Nagłówek

Aktualności

Spotkanie podsumowujące całoroczną działalność Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Płocku

Spotkanie podsumowujące roczne działania Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej płockiej filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy odbyło się 30 listopada br.

„Nowe działania, nowe możliwości”

Spotkanie dla szkolnych doradców zawodowych odbyło się 29 listopada br. w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej płockiej filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy.

22 grudnia dniem wolnym

Zarządzeniem Nr 14/17 Dyrektora Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie ustala się 22 grudnia 2017 roku dniem wolnym od pracy w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Warszawie. W tym dniu urząd będzie nieczynny.

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Płocku na Mini Targach Pracy OHP

Doradcy zawodowi CIiPKZ w Płocku wzięli udział w zorganizowanych 24 listopada br. przez Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Płocku oraz Hufiec Pracy w Płocku Mini Targach Pracy.

Zajęcia warsztatowe i spotkania informacyjne w Centrach na Mazowszu

Plan zajęć warsztatowych i spotkań informacyjnych w Centrach na Mazowszu w pierwszym kwartale 2018 roku.

Konferencja „Możliwości i wyzwania kluczem do sukcesu pracodawcy”, czyli Płock dla pracodawców

Konferencja „Możliwości i wyzwania kluczem do sukcesu pracodawcy” odbyła się 23 listopada br. w Muzeum Żydów Mazowieckich w Płocku. Organizatorem konferencji była płocka filia Wojewódzkiego Urzędu...

Europejskie Dni Pracodawców w Warszawie

Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców i pracodawców, organizowane w ramach Europejskich Dni Pracodawców 2017, odbyło się 16 listopada br. w Warszawie w ramach wspólnej inicjatywy WUP w Warszawie,...

Konferencja: Rozwój-wspólna sprawa

Konferencja poświęcona przedstawieniu efektów wdrażania partnerstwa lokalnego na rzecz ożywienia gospodarczego w powiecie łosickim odbyła się w dniach 23-24 listopada w Zabużu.

Wizyta delegacji z Łotwy

Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie gościł 23 listopada br. delegację przedstawicieli łotewskiej Krajowej Agencji Zatrudnienia.

I Mazowieckie Forum Pracodawców i Urzędów Pracy

I Mazowieckie Forum Pracodawców i Urzędów Pracy, zorganizowane w ramach Europejskich Dni Pracodawców, odbyło się 22 listopada br.

Wyświetlanie 1 - 10 z 3 683 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę