Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie


Nagłówek

Aktualności

Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Siedlcach

XII Siedlecki Jarmark św. Stanisława był okazją do realizacji VI edycji ogólnopolskiej akcji promocyjnej Dni Otwarte Funduszy Europejskich.

Radomskie Forum „Wszyscy Równi“

Konferencja poświęcona tematyce aktywizacji i wykluczeniu społecznemu osób niepełnosprawnych, zorganizowana przez radomską filię Wojewódzkiego Urzędu Pracy, odbędzie się 7 czerwca br..

Targi Pracy na Uniwersytecie Technologiczno-Humanistycznym w Radomiu

Po raz kolejny radomski uniwersytet organizuje targi pracy dla studentów. Wezmą w nich udział także przedstawiciele radomskiej filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Ciechanowie

VI edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich w Ciechanowie odbyła się 11 maja na placu Jana Pawła II.

100-lecie Publicznych Służb Zatrudnienia - konferencja w Białymstoku

Pracownicy wojewódzkich i powiatowych urzędów pracy zostali uhonorowani medalami i wyróżnieniami podczas konferencji zorganizowanej w Białymstoku w ramach obchodów stulecia Publicznych Służb...

Wizyta studyjna na Suwalszczyźnie

Na zaproszenie Mazowieckiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej pracownicy ciechanowskiej filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy wzięli udział w wyjeździe studyjnym na Suwalszczyznę.

Przygotowania do II Targów Pracy w Szydłowcu

Starostwo Powiatowe w Szydłowcu, Urząd Miasta, Powiatowy Urząd Pracy oraz radomska filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie organizują II Targi pracy w tym mieście.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Polacy świętują XV lat przystąpienia naszego kraju do Unii Europejskiej. Z tej okazji zorganizowano m.in. Dni Otwarte Funduszy Europejskich.

Targi Pracy i Edukacji w Radomiu

Targi Pracy i Edukacji zorganizowane przez Punkt Pośrednictwa Pracy w Szydłowcu oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Radomiu odbyły się 9 maja br. w siedzibie OHP Radom.

Zapraszamy na stoisko WUP podczas IX Uniwersyteckiej Giełdy Pracy w Siedlcach

Uniwersytecka Giełda Pracy odbędzie się, już po raz dziewiąty, 8 maja br. w gmachu Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach przy ul. Żytniej 39.

Wyświetlanie 1 - 10 z 3 938 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę