Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie


Nagłówek

Aktualności

Negocjacje z POWER'a

Przekazujemy zaktualizowną listę projektów skierowanych do negocjacji dla konkursu POWR.01.02.01-IP.24-14-001/18.

Targi Pracy i Edukacji w Radomiu

Kolejne Targi Pracy i Edukacji, organizowane przez Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Radomiu, odbyły się 18 września 2018 roku.

Zmiana regulaminu konkursu RPMA.08.03.02-IP.02-14-001/18

Informujemy o dokonaniu aktualizacji Regulaminu konkursu nr RPMA.08.03.02-IP.02-14-001/18.

Festynowe spotkania z mieszkańcami Radomia

Festyny organizowane przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu są dla pracowników radomskiej filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy dobrą okazją do bezpośredniego kontaktu z mieszkańcami miasta.

Spotkanie informacyjne „Mobilność na europejskim rynku pracy”

Zainteresowanych podjęciem pracy w krajach Unii Europejskiej zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące metod bezpiecznego poszukiwania pracy za granicą oraz promocji usług sieci EURES.

Dożynki Województwa Mazowieckiego, Diecezji Płockiej i Powiatu Sierpeckiego

Tegoroczne wojewódzkie święto plonów odbyło się 16 września w Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu. Zjechały tam delegacje z całego Mazowsza, by móc uczcić zakończenie żniw i dać wyraz uznania dla...

Partnerstwo w Kozienicach - tworzenie projektów społeczno-gospodarczych

Kolejne, piąte spotkanie w ramach partnerstwa lokalnego na rzecz ożywienia gospodarczego w powiecie kozienickim oraz rozwoju lokalnego rynku pracy, odbyło się 7 września w Grabowie nad Pilicą.

Pracownicy WUP na dożynkach w Olszewie-Borkach

Podczas XII Dożynek Gminno-Parafialnych w Olszewiw-Borkach pracownicy ostrołęckiej filii WUP promowali ofertę urzędu, oferowali m.in. usługi poradnictwa i doradztwa zawodowego.

Warsztaty: „Nie daj się zagiąć - jak osiągnąć sukces na rozmowie kwalifikacyjnej”

Warsztaty dla osób bezrobotnych pt. „Nie daj się zagiąć – jak osiągnąć sukces na rozmowie kwalifikacyjnej" organizuje 26 września br. w godzinach 11-15 Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej płockiej filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy.

Work@PL - Praca w Polsce, czyli targi pracy on-line dla polskich pracodawców

Europejskie Dni Pracy On-line Work@PL skierowane są do polskich pracodawców poszukujących pracowników z krajów Unii Europejskiej / Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Wyświetlanie 131 - 140 z 3 959 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę