Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie


Nagłówek

Aktualności

Żłobki w Warszawie - umowy konkursowe z 2018 roku

Oto baza umów zawartych w ramach konkursu nr RPMA.08.03.02-IP.02-14-001/18, zawierająca dane instytucji, które otrzymały dofinansowanie na tworzenie miejsc opieki dla dzieci na terenie Warszawy i...

Nowa baza umów z konkursu POWR.01.02.01-IP.24-14-001/18

Zaktualizowaliśmy bazę umów, w której znajdziecie informacje o 8 beneficjentach, z którymi podpisaliśmy umowy i nawiązaliśmy współpracę.

Lista projektów skierowanych do negocjacji

Przekazujemy zaktualizowaną listę projektów skierowanych do negocjacji po przeprowadzonej procedurze odwoławczej dla konkursu RPMA 08.03.02-IP.02-14-001/18.

Ogłaszamy nabór w ramach Działania 8.1

Ogłaszamy nabór w ramach Działania 8.1. Nabór będzie trwał od 31 grudnia 2018 r. do 18 stycznia 2019 r.

VI Akademickie Targi Pracy w Ciechanowie

Kolejna edycja Akademickich Targów Pracy w Ciechanowie.

Nagrody w konkursie wiedzy odebrane - wizyta studyjna młodzieży w Niemczech

Laureaci konkursu wiedzy dla młodzieży z obszarów LGD przy Stowarzyszeniu Społecznej Samopomocy oraz LGD „Przyjazne Mazowsze" uczestniczyli w studyjnym wyjeździe do Oebisfelde w Niemczech.

Zapraszamy na VI Akademickie Targi Pracy

Do udziału w VI Akademickich Targach Pracy zapraszają ciechanowska filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Ciechanowie oraz Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Ciechanowie.

Normalność jest wyjątkowa

Te słowa mogą z powodzeniem podsumować panel dyskusyjny, który odbył się w ramach seminarium dla pracowników akademickich biur karier, które organizowane jest wspólnie od 17 lat przez Wojewódzki Urząd...

Wiedza o rynku pracy - interaktywny quiz w filii WUP w Ostrołęce

Młodzież z Zespołu Szkół Zawodowych nr 3 w Ostrołęce 23 listopada br. odwiedziła siedzibę ostrołęckiej filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy.

Pracownicze Plany Kapitałowe na IV Mazowieckim Forum Pracodawców i Urzędów Pracy

IV Mazowieckie Forum Pracodawców i Urzędów Pracy - zorganizowane wspólnie przez WUP w Warszawie i cztery organizacje pracodawców - odbyło się 15 listopada br.

Wyświetlanie 1 - 10 z 180 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę