Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie


Nagłówek

Aktualności

Zapraszamy do udziału w I edycji Dnia Przedsiębiorczego Studenta

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na Dzień Przedsiębiorczego Studenta - 23 maja na Wydziale Inżynierii i Ekonomii PWSZ w Ciechanowie, ul. Narutowicza 9. Wstęp wolny.

Partnerstwo w Kozienicach - jak uszczelnić lokalne wycieki

Kozienickie Partnerstwo Lokalne miało 9 maja w Gniewoszowie trzecią odsłonę. Tym razem omówiono zasady ożywienia społeczno-gospodarczego powiatu.

Wypełnianie wniosku o dofinansowanie projektu w ramach PO WER - szkolenie w Radomiu

Szkolenie „Wniosek o dofinansowanie projektu z Europejskiego Funduszu Społecznego 2014-2020 – zasady prawidłowego wypełniania" odbyło się 27 kwietnia br. w Radomiu.

Wsparcie dla trzeciego sektora - konferencja w Szydłowcu

Gdzie organizacje pozarządowe mogą ubiegać się o wsparcie – zastanawiali się uczestnicy konferencji, która odbyła się w Szydłowcu, m.in. z udziałem przedstawiciela radomskiej filii WUP.

Tydzień na rzecz kariery w Radomiu

Radomska filia WUP będzie uczestniczyć w organizowanym przez Radomski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „Tygodniu na rzecz kariery”.

Targi Edukacji i Pracy w Pionkach

Targi Edukacji i Pracy zorganizowało 12 kwietnia br., w Zespole Szkół im. Jędrzeja Śniadeckiego, w ramach stałej współpracy z lokalnymi szkołami Młodzieżowe Centrum Kariery w Pionkach.

Co dalej maturzysto? - X Dzień Przedsiębiorczości w Pionkach

Doradcy zawodowi radomskiej filii WUP uczestniczyli w spotkaniu pod hasłem „Co dalej maturzysto?” zorganizowanym 12 kwietnia w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pionkach.

Partnerstwo lokalne w Kozienicach - diagnoza potencjału

Druga konferencja w ramach kozienickiego partnerstwa lokalnego odbyła się 11 kwietnia w Mniszewie.

Początek partnerstwa w Kozienicach

Pierwsza z serii konferencji promujących partnerstwo lokalne na rzecz ożywienia gospodarczego w gminach powiatu kozienickiego odbyła się 15 marca w ośrodku wypoczynkowym „Gnysiówka” koło Garbatki.

Stop Handlowi Ludźmi

Akcję informacyjną dotyczącą przeciwdziałaniu handlowi ludźmi zainaugurowano w Radomiu. W akcji berze udział m.in. Ambasada Wielkiej Brytanii, Armia Zbawienia, brytyjska organizacja GLAA, Policja,...

Wyświetlanie 1 - 10 z 175 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę