Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie


Nagłówek

Aktualności

Piknik Rodzinny „Zdrowie dla wszystkich” w Siedlcach

Piknik rodzinny o charakterze profilaktyki zdrowotnej pod hasłem „Zdrowie dla wszystkich" po raz kolejny zorganizował w Siedlcach samorząd województwa mazowieckiego.

Bezpieczne wyjazdy do pracy za granicą

Ostatnie przed wakacjami spotkanie z cyklu „Bezpieczny wyjazd – bezpieczny powrót" odbyło się w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Pionkach.

Nowocześni w Europie

W warsztatach dla uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych z Iłży oraz klasy mundurowej ZDZ uczestniczył także doradca EURES z radomskiej filii WUP.

Radomskie Forum „Wszyscy równi”

Forum „Wszyscy równi", poświęcone problemom osób niepełnosprawnych, zorganizowała 7 czerwca radomska filia WUP.

Zdrowie dla wszystkich - akcja edukacyjna w Radomiu

Piknik Rodzinny „Zdrowie dla wszystkich", zorganizowany przez samorząd województwa mazowieckiego, odbył się 6 czerwca na Placu Corazziego.

Białobrzeska Majówka z doradztwem zawodowym…

W ramach obchodów „Majowych Dni Białobrzegów" pracownicy radomskiej filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy uczestniczyli 26 maja w „Wielkim pikniku rodzinnym".

Targi Pracy i Edukacji w Białobrzegach

Kolejna już edycja Targów Pracy i Edukacji, której organizatorem było Młodzieżowe Centrum Kariery w Białobrzegach przy współpracy z Punktem Pośrednictwa Pracy w Grójcu, odbyła się 22 maja.

Rezerwa KFS pomiędzy województwa została rozdysponowana

Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej zaproponował, a Rada Ryku Pracy zaakceptowała, rozdysponowanie rezerwy KFS pomiędzy województwa.

XV Targi Pracy w Pionkach - zakończone sukcesem

Kolejne, XV Targi Pracy, których organizatorem był Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu Filia w Pionkach odbyły się 23 maja br. w Miejskiej Hali Sportowej.

Radomskie Forum „Wszyscy Równi“

Konferencja poświęcona tematyce aktywizacji i wykluczeniu społecznemu osób niepełnosprawnych, zorganizowana przez radomską filię Wojewódzkiego Urzędu Pracy, odbędzie się 7 czerwca br..

Wyświetlanie 1 - 10 z 223 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę