Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie


Nagłówek

Aktualności

Podział środków KFS na 2019 rok pomiędzy województwa

Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej dokonał podziału limitu środków KFS na 2019 r. pomiędzy województwa. Zgodnie z planem wydatkowania KFS na działania PUP na Mazowszu przyznano 27 749 tys....

Jednak Polacy chętnie się kształcą

Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie już czwarty rok z rzędu wczesną jesienią organizuje konferencję poświęconą Krajowemu Funduszowi Szkoleniowemu.

Ekonomia społeczna w regionie radomskim - sukces dla nielicznych

„Ekonomia społeczna – wsparcie rynku pracy i rozwoju lokalnego” – konferencja pod takim hasłem odbyła się 5 października w radomskiej filii WUP.

Targi Pracy i Edukacji w Radomiu

Kolejne Targi Pracy i Edukacji, organizowane przez Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Radomiu, odbyły się 18 września 2018 roku.

Festynowe spotkania z mieszkańcami Radomia

Festyny organizowane przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu są dla pracowników radomskiej filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy dobrą okazją do bezpośredniego kontaktu z mieszkańcami miasta.

Spotkanie informacyjne „Mobilność na europejskim rynku pracy”

Zainteresowanych podjęciem pracy w krajach Unii Europejskiej zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące metod bezpiecznego poszukiwania pracy za granicą oraz promocji usług sieci EURES.

Partnerstwo w Kozienicach - tworzenie projektów społeczno-gospodarczych

Kolejne, piąte spotkanie w ramach partnerstwa lokalnego na rzecz ożywienia gospodarczego w powiecie kozienickim oraz rozwoju lokalnego rynku pracy, odbyło się 7 września w Grabowie nad Pilicą.

Warsztaty: „Nie daj się zagiąć - jak osiągnąć sukces na rozmowie kwalifikacyjnej”

Warsztaty dla osób bezrobotnych pt. „Nie daj się zagiąć – jak osiągnąć sukces na rozmowie kwalifikacyjnej" organizuje 26 września br. w godzinach 11-15 Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej płockiej filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy.

Siedlecka filia WUP na Dożynkach Powiatu Siedleckiego 2018

Tegoroczne Dożynki Powiatu Siedleckiego odbyły się 26 sierpnia w Wodyniach.

Żłobek w Mińsku Mazowieckim - kolejny projekt zrealizowany dzięki funduszom z Unii Europejskiej

Przy wsparciu Unii Europejskiej poprzez dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego zostały zwiększone szanse na zatrudnienie 25 osób z Mazowsza powracających...

Wyświetlanie 1 - 10 z 192 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę