Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie


Nagłówek

Aktualności

Konkurs dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych

Zapraszamy młodzież szkół ponadgimnazjalnych do udziału w konkursie pt. „Aktywizacja zawodowa i integracja społeczna młodzieży w ramach krajowych i unijnych środków publicznych”.

Promocja partnerstwa lokalnego w regionie radomskim

Konferencję „Partnerstwo lokalne – działajmy razem!”, promującą ideę współpracy partnerskiej wśród instytucji, organizacji samorządów lokalnych regionu radomskiego, zorganizowała 28-29 września filia...

1500 ofert pracy na XIII Radomskich Targach Pracy

Radomskie Targi Pracy zorganizowane zostały po raz trzynasty 22 września br. w Sali Koncertowej Urzędu Miejskiego przez radomską filię WUP wraz z PUP w Radomiu.

Zapraszamy na konferencję „Kariera - moja przyszłość, mój wybór"

W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery 18 października br. w Zespole Szkół Centrum Edukacji odbędzie się konferencja „Kariera – moja przyszłość, mój wybór".

Siedlecka filia WUP na XXIV Międzynarodowych Dniach z Doradztwem Rolniczym

Jedna z większych imprez wystawienniczo-targowych z branży rolnej w kraju − Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym – odbędzie się 2 i 3 września w Siedlcach.

Żłobki na start w regionie radomskim - spotkanie informacyjne w Radomiu

Spotkanie informacyjno-promocyjne dotyczące ogłoszonego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie konkursu w ramach Poddziałania 8.3.1 „Ułatwianie powrotu do aktywności zawodowej” Regionalnego Programu...

Wizyta studyjna w podmiotach ekonomii społecznej w podregionie siedleckim

Pracownicy filii WUP w Siedlcach oraz mazowieckich instytucji uczestniczyli 23 i 24 sierpnia w wizycie studyjnej w podmiotach ekonomii społecznej z terenu powiatu siedleckiego, zorganizowanej przez...

Żłobek finansowany z EFS - spotkanie w Siedlcach już za nami

22 sierpnia odbyło się w Siedlcach spotkanie informacyjne na temat możliwości aplikowania o środki Europejskiego Funduszu Społecznego przeznaczone na tworzenie miejsc opieki dla dzieci do lat 3.

Wypełnianie wniosku o dofinansowanie projektu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 - bezpłatne szkolenie w Siedlcach.

Siedlecka filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy zaprasza na jednodniowe szkolenie z zakresu wypełniania wniosku o dofinansowanie projektu w ramach RPO WM 2014-2020 w kontekście prawidłowego określania celów, kryteriów i wskaźników.

Szkolenie z wypełniania wniosku o dofinansowanie

Radomska filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie zaprasza na szkolenie „Wypełnianie wniosku o dofinansowanie projektu w ramach RPO WM w kontekście prawidłowego określania celów, kryteriów i...

Wyświetlanie 1 - 10 z 145 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę