Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie


Nagłówek

Aktualności

Kolejne cykliczne spotkanie informacyjne na temat bezpiecznych wyjazdów za granicę

Jak przygotować się do bezpiecznego wyjazdu za granicę? Co możemy zrobić, gdy nasze prawa pracownicze są łamane w innym kraju?

Nowe wyzwania rynku pracy II - konferencja w Radomiu

Radomska filia WUP zorganizowała 15 grudnia br. konferencję „Nowe wyzwania rynku pracy II", poświęconą problemom i zmianom stojącym przed rynkiem pracy.

Konferencja: Mazowiecki Rynek Pracy - wiedzieć więcej, działać lepiej II

Mazowiecki Rynek Pracy - wiedzieć więcej - działać lepiej - to motto przewodnie konferencji zorganizowanej przez siedlecką filię Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie w dniach 7-8 grudnia w...

Jubileuszowa gala charytatywna Christmas Party 2017

Filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Siedlcach jak co roku włącza się we współorganizację gali charytatywnej Dzieci Eurolingua - dzieciom lokalnie i międzynarodowo, Christmas Party 2017.

VI Forum partnerstwa lokalnego w Łosicach

Spotkanie podsumowujące cykl warsztatów budowania partnerstwa lokalnego na rzecz ożywienia społeczno-gospodarczego i aktywizacji rynku pracy w powiecie łosickim odbyło się 8 grudnia w Łosicach.

Konferencja: Rozwój-wspólna sprawa

Konferencja poświęcona przedstawieniu efektów wdrażania partnerstwa lokalnego na rzecz ożywienia gospodarczego w powiecie łosickim odbyła się w dniach 23-24 listopada w Zabużu.

I Mazowieckie Forum Pracodawców i Urzędów Pracy

I Mazowieckie Forum Pracodawców i Urzędów Pracy, zorganizowane w ramach Europejskich Dni Pracodawców, odbyło się 22 listopada br.

Europejskie Dni Pracodawców w Radomiu

Seminarium „Usługi urzędów pracy i partnerów rynku pracy dla pracodawców", zorganizowane w ramach Europejskich Dni Pracodawców, odbyło się 17 listopada br. w radomskiej filii WUP.

Zapraszamy na V Akademickie Targi Pracy

Do udziału w V Akademickich Targach Pracy - "Niepełnosprawni też chcą pracować" zapraszają ciechanowska filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy i Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa.

IV Konkurs Wiedzy o Parlamencie Europejskim

Siedlecka filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Siedlcach zaprasza 2 lutego 2018 roku do udziału w pierwszym etapie IV edycji Konkursu Wiedzy o Parlamencie Europejskim.

Wyświetlanie 1 - 10 z 161 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę