Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie


Nagłówek

Aktualności

Powiatowe Forum Gospodarcze w Węgrowie

Zaproszenie do wspólnotowego i partnerskiego działania na rzecz rozwoju węgrowskiego było głównym celem pierwszego Forum Gospodarczego.

Stały wzrost liczby ofert pracy – podczas XIV Siedleckich Targów Pracy

Ponad 50 wystawców oferujących ponad tysiąc ofert pracy - pomimo ciepłej i słonecznej soboty na targi odbywające się w siedzibie siedleckich urzędów pracy przyszło bardzo wiele osób chcących poznać...

XIII Międzynarodowa Konferencja Naukowa Management 2017 „Nowe trendy w rozwoju regionów”

Konferencja poświęcona rozwojowi regionalnemu i lokalnemu we współczesnym świecie, zorganizowana przez Wydział Nauk Ekonomicznych i Prawnych Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach,...

Mazowiecka Marka Ekonomii Społecznej dla „Karuzeli” i „Tęczy”

Stowarzyszenie „Karuzela” z Radomia oraz Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Osób Niepełnosprawnych „Tęcza” z Warki zostały nagrodzone Mazowiecką Marką Ekonomii Społecznej.

Dni Kariery w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu

W Dniach Kariery zorganizowanych 2 i 3 czerwca w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu uczestniczyła także radomska filia WUP.

Radomska filia WUP na studenckich targach pracy

„Zbuduj swoją markę” – pod takim hasłem odbyły się Targi Pracy na Uniwersytecie Technologiczno-Humanistycznym im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu, w których uczestniczyła także radomska filia WUP.

Lokalne ożywienie gospodarcze - forum w Łosicach

Forum poświęcone współpracy między lokalnymi władzami i przedsiębiorcami pod hasłem „Promocja Partnerstwa Lokalnego na rzecz ożywienia społeczno-gospodarczego i aktywizacji rynku pracy Powiatu...

Forum Osób Niepełnosprawnych w Radomiu

Kolejne już forum „Wszyscy Równi” poświęcone aktywizacji osób niepełnosprawnych zorganizowała 26 czerwca radomska filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie.

Siedleccy laureaci Mazowieckiej Marki Ekonomii Społecznej 2017

Centrum Integracji Społecznej Caritas Diecezji Siedleckiej, Spółdzielnia Socjalna „Zioła Siedleckie”, Spółdzielnia Socjalna „Relaksownia”, Zakład Aktywności Zawodowej w Siedlcach oraz Mostostal...

XIV Siedleckie Targi Pracy

Wszystkich pracodawców zapraszamy do zgłaszania udziału w XIV edycji Siedleckich Targów Pracy, które odbędą się 10 czerwca w siedzibie siedleckich urzędów pracy przy ul. Pułaskiego 19-21.

Wyświetlanie 1 - 10 z 132 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę