Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie


Nagłówek

Aktualności

Znaczny wzrost wysokości środków na Krajowy Fundusz Szkoleniowy w 2019 roku

Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej dokonał podziału pomiędzy województwa limitów środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego na działania powiatowych urzędów pracy w roku 2019.

Seminarium regionalne „Zintegrowany System Kwalifikacji - szanse i korzyści dla biznesu”

Seminarium regionalne „Zintegrowany System Kwalifikacji - szanse i korzyści dla biznesu", odbyło się 7 listopada br. w ramach Europejskich Dni Pracodawców.

Warsztaty „Przedsiębiorczość kluczem do sukcesu”

Warsztaty dla osób bezrobotnych pt. „Przedsiębiorczość kluczem do sukcesu" organizuje 28 i 29 listopada br. Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej płockiej filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy.

Konferencja „Bądź sobą - projekt na karierę zawodową”

Płocka filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy, w ramach X Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, zorganizowała konferencję "Bądź sobą - projekt na karierę zawodową"

Płockie Targi Aktywności Zawodowej 2018

Oferty pracy w kraju i zagranicą, a także oferty szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe przedstawiono podczas Płockich Targów Aktywności Zawodowej, które odbyły się 11 października br. w Centrum...

„Gospoda Jaskółeczka” przedsiębiorstwem społecznym 2018 roku

„Gospoda Jaskółeczka" z Radomia zdobyła nagrodę główną w „Konkursie (eS) na Przedsiębiorstwo Społeczne roku im. Jacka Kuronia".

Podział środków KFS na 2019 rok pomiędzy województwa

Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej dokonał podziału limitu środków KFS na 2019 r. pomiędzy województwa. Zgodnie z planem wydatkowania KFS na działania PUP na Mazowszu przyznano 27 749 tys....

Jednak Polacy chętnie się kształcą

Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie już czwarty rok z rzędu wczesną jesienią organizuje konferencję poświęconą Krajowemu Funduszowi Szkoleniowemu.

Ekonomia społeczna w regionie radomskim - sukces dla nielicznych

„Ekonomia społeczna – wsparcie rynku pracy i rozwoju lokalnego” – konferencja pod takim hasłem odbyła się 5 października w radomskiej filii WUP.

Targi Pracy i Edukacji w Radomiu

Kolejne Targi Pracy i Edukacji, organizowane przez Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Radomiu, odbyły się 18 września 2018 roku.

Wyświetlanie 1 - 10 z 198 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę