Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie


Nagłówek

Aktualności

Rezerwa KFS pomiędzy województwa została rozdysponowana

Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej zaproponował, a Rada Ryku Pracy zaakceptowała, rozdysponowanie rezerwy KFS pomiędzy województwa.

Targi Pracy i Edukacji w Białobrzegach

Kolejna już edycja Targów Pracy i Edukacji, którego organizatorem było Młodzieżowe Centrum Kariery w Białobrzegach przy współpracy z Punktem Pośrednictwa Pracy w Grójcu, odbyła się 22 maja.

XV Targi Pracy w Pionkach - zakończone sukcesem

Kolejne, XV Targi Pracy, których organizatorem był Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu Filia w Pionkach odbyły się 23 maja br. w Miejskiej Hali Sportowej.

Radomskie Forum „Wszyscy Równi“

Konferencja poświęcona tematyce aktywizacji i wykluczeniu społecznemu osób niepełnosprawnych, zorganizowana przez radomską filię Wojewódzkiego Urzędu Pracy, odbędzie się 7 czerwca br..

Targi Pracy na Uniwersytecie Technologiczno-Humanistycznym w Radomiu

Po raz kolejny radomski uniwersytet organizuje targi pracy dla studentów. Wezmą w nich udział także przedstawiciele radomskiej filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie.

Przygotowania do II Targów Pracy w Szydłowcu

Starostwo Powiatowe w Szydłowcu, Urząd Miasta, Powiatowy Urząd Pracy oraz radomska filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie organizują II Targi pracy w tym mieście.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Polacy świętują XV lat przystąpienia naszego kraju do Unii Europejskiej. Z tej okazji zorganizowano m.in. Dni Otwarte Funduszy Europejskich.

Targi Pracy i Edukacji w Radomiu

Targi Pracy i Edukacji zorganizowane przez Punkt Pośrednictwa Pracy w Szydłowcu oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Radomiu odbyły się 9 maja br. w siedzibie OHP Radom.

„Wejście na rynek pracy” - spotkania z młodzieżą

Współpraca radomskiego Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej oraz Szkolnego Ośrodka Kariery przy Zespole Szkół Ekonomicznych zaowocowała realizacją spotkań informacyjnych z młodzieżą w...

XI Dni Przedsiębiorczości - „Co dalej maturzysto?”

Doradca zawodowy z radomskiej filii WUP spotkał się z absolwentami podczas XI Dni Przedsiębiorczości zorganizowanych przez Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Marii Skłodowskiej-Curie w...

Wyświetlanie 1 - 10 z 217 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę