Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie


Nagłówek

Aktualności

Żłobek w Mińsku Mazowieckim - kolejny projekt zrealizowany dzięki funduszom z Unii Europejskiej

Przy wsparciu Unii Europejskiej poprzez dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego zostały zwiększone szanse na zatrudnienie 25 osób z Mazowsza powracających...

Mazowiecka Marka Ekonomii Społecznej dla stowarzyszeń i firm z regionu radomskiego

Stowarzyszenie „Karuzela" i Przedsiębiorstwo Społeczne „Gospoda Jaskółeczka" z Radomia oraz Stowarzyszenie „Tęcza" z Warki zostały wyróżnione podczas IV Mazowieckich Spotkań z Ekonomią Społeczną.

Partnerstwo w Kozienicach - czas na projekty

Pomysł na realizację kilkunastu projektów, które mogą przyczynić się do rozwoju infrastruktury turystycznej i poprawy jakości życia mieszkańców powiatu – to efekt warsztatów w ramach Kozienickiego...

Radomskie Forum „Wszyscy równi”

Konferencja zorganizowana przez radomską filię Wojewódzkiego Urzędu Pracy poświęcona była problematyce aktywizacji osób niepełnosprawnych i wykluczonych społecznie.

Targi Pracy na Uniwersytecie Technologiczno-Humanistycznym w Radomiu

Radomska filia WUP uczestniczyła w Targach Pracy największej uczelni w regionie – Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego w Radomiu.

Lipsko i Zwoleń - partnerstwa na rzecz rozwoju ekonomii społecznej

Instytucje samorządowe oraz organizacje pozarządowe z Lipska i Zwolenia podpisały porozumienie na rzecz rozwoju ekonomii społecznej.

Majówka na ludowo - XX lat Samorządu w Polsce

Siedlecka filia WUP uczestniczyła w cyklicznej imprezie organizowanej przez Starostę Siedleckiego, nawiązującej do rocznicy XX-lecia samorządów w Polsce.

Planowanie ścieżki zawodowej w Medyku

W Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, zwanego potocznie radomskim Medykiem, przeprowadzono zajęcia dotyczące planowania kariery zawodowej.

Zapraszamy do udziału w I edycji Dnia Przedsiębiorczego Studenta

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na Dzień Przedsiębiorczego Studenta - 23 maja na Wydziale Inżynierii i Ekonomii PWSZ w Ciechanowie, ul. Narutowicza 9. Wstęp wolny.

Partnerstwo w Kozienicach - jak uszczelnić lokalne wycieki

Kozienickie Partnerstwo Lokalne miało 9 maja w Gniewoszowie trzecią odsłonę. Tym razem omówiono zasady ożywienia społeczno-gospodarczego powiatu.

Wyświetlanie 1 - 10 z 183 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę