Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie


Nagłówek

Aktualności

„Bezpieczny wyjazd - bezpieczny powrót” w Powiatowym Urzędzie Pracy w Mławie

Kolejne spotkanie grupowe „Bezpieczny wyjazd – bezpieczny powrót", którego adresatami były osoby planujące wyjazd zarobkowy do któregoś z krajów UE/EOG odbyło się 13 czerwca br. w Mławie.

Powiatowe Forum Gospodarcze w Węgrowie

Zaproszenie do wspólnotowego i partnerskiego działania na rzecz rozwoju węgrowskiego było głównym celem pierwszego Forum Gospodarczego.

Stały wzrost liczby ofert pracy – podczas XIV Siedleckich Targów Pracy

Ponad 50 wystawców oferujących ponad tysiąc ofert pracy - pomimo ciepłej i słonecznej soboty na targi odbywające się w siedzibie siedleckich urzędów pracy przyszło bardzo wiele osób chcących poznać...

XIII Międzynarodowa Konferencja Naukowa Management 2017 „Nowe trendy w rozwoju regionów”

Konferencja poświęcona rozwojowi regionalnemu i lokalnemu we współczesnym świecie, zorganizowana przez Wydział Nauk Ekonomicznych i Prawnych Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach,...

Mazowiecka Marka Ekonomii Społecznej dla „Karuzeli” i „Tęczy”

Stowarzyszenie „Karuzela” z Radomia oraz Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Osób Niepełnosprawnych „Tęcza” z Warki zostały nagrodzone Mazowiecką Marką Ekonomii Społecznej.

Siedleccy laureaci Mazowieckiej Marki Ekonomii Społecznej 2017

Centrum Integracji Społecznej Caritas Diecezji Siedleckiej, Spółdzielnia Socjalna „Zioła Siedleckie”, Spółdzielnia Socjalna „Relaksownia”, Zakład Aktywności Zawodowej w Siedlcach oraz Mostostal...

XIV Siedleckie Targi Pracy

Wszystkich pracodawców zapraszamy do zgłaszania udziału w XIV edycji Siedleckich Targów Pracy, które odbędą się 10 czerwca w siedzibie siedleckich urzędów pracy przy ul. Pułaskiego 19-21.

Porozmawiajmy o rynku pracy - relacja

„Porozmawiajmy o rynku pracy” - to tytuł zajęć, które specjaliści z siedleckiej filii WUP przeprowadzili w sobotę 13 maja br. w Collegium Mazovia.

Pilotażowy program „Aktywny samorząd” - Moduł I Likwidacji barier ograniczających społeczne i zawodowe funkcjonowanie osób niepełnosprawnych

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Siedlcach ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie likwidacji barier utrudniających aktywizację zawodową i społeczną osób niepełnosprawnych.

Zajęcia dla osób z niepełnosprawnością

17 maja Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Płocku organizuje zajęcia dla osób z niepełnosprawnością.

Wyświetlanie 1 - 10 z 98 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę