Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie


Nagłówek

Aktualności

Wypełnianie wniosku o dofinansowanie projektu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 - bezpłatne szkolenie w Siedlcach.

Siedlecka filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy zaprasza na jednodniowe szkolenie z zakresu wypełniania wniosku o dofinansowanie projektu w ramach RPO WM 2014-2020 w kontekście prawidłowego określania celów, kryteriów i wskaźników.

Europa zmienia metropolię warszawską 2017

Przyjdź i zobacz, jak Europa zmienia metropolię warszawską!

Informacja dla poszkodowanych uczestników projektu "MAD-młodzi, aktywni, doświadczeni"

Informacja dla poszkodowanych uczestników projektu "MAD-młodzi, aktywni, doświadczeni" realizowanego przez Enterprise Investment Zarządzanie Ryzykiem Katarzyna Książek.

II Forum Lokalnego Ożywienia Gospodarczego w Łosicach

Kolejne spotkanie w ramach rozwijania partnerstwa lokalnego miało na celu pogłębienie analizy potencjału powiatu łosickiego.

Powiatowe Forum Gospodarcze w Węgrowie

Zaproszenie do wspólnotowego i partnerskiego działania na rzecz rozwoju węgrowskiego było głównym celem pierwszego Forum Gospodarczego.

Stały wzrost liczby ofert pracy – podczas XIV Siedleckich Targów Pracy

Ponad 50 wystawców oferujących ponad tysiąc ofert pracy - pomimo ciepłej i słonecznej soboty na targi odbywające się w siedzibie siedleckich urzędów pracy przyszło bardzo wiele osób chcących poznać...

XIII Międzynarodowa Konferencja Naukowa Management 2017 „Nowe trendy w rozwoju regionów”

Konferencja poświęcona rozwojowi regionalnemu i lokalnemu we współczesnym świecie, zorganizowana przez Wydział Nauk Ekonomicznych i Prawnych Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach,...

Siedleccy laureaci Mazowieckiej Marki Ekonomii Społecznej 2017

Centrum Integracji Społecznej Caritas Diecezji Siedleckiej, Spółdzielnia Socjalna „Zioła Siedleckie”, Spółdzielnia Socjalna „Relaksownia”, Zakład Aktywności Zawodowej w Siedlcach oraz Mostostal...

Aktualizacja listy projektów wybranych do dofinansowania w ramach konkursu nr POWR.01.02.01-IP.24-14-001/16

Aktualizacja listy wniosków o dofinansowanie projektów pozytywnie ocenionych merytorycznie w ramach konkursu nr POWR.01.02.01-IP.24-14-001/16

Skład Komisji Oceny Projektów w ramach konkursu nr POWR.01.02.01-IP.24-14-001/16

Skład Komisji Oceny Projektów powołanej do dokonania oceny formalnej i merytorycznej wniosków złożonych na konkurs nr POWR.01.02.01-IP.24-14-001/16 z Działania 1.2 Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy – projekty konkursowe, Poddziałania 1.2.1 Wsparcie udzielane z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Wyświetlanie 1 - 10 z 20 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę