Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie


Nagłówek

Aktualności

Kolejne cykliczne spotkanie informacyjne na temat bezpiecznych wyjazdów za granicę

Jak przygotować się do bezpiecznego wyjazdu za granicę? Co możemy zrobić, gdy nasze prawa pracownicze są łamane w innym kraju?

Konferencja: Mazowiecki Rynek Pracy - wiedzieć więcej, działać lepiej II

Mazowiecki Rynek Pracy - wiedzieć więcej - działać lepiej - to motto przewodnie konferencji zorganizowanej przez siedlecką filię Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie w dniach 7-8 grudnia w...

Jubileuszowa gala charytatywna Christmas Party 2017

Filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Siedlcach jak co roku włącza się we współorganizację gali charytatywnej Dzieci Eurolingua - dzieciom lokalnie i międzynarodowo, Christmas Party 2017.

VI Forum partnerstwa lokalnego w Łosicach

Spotkanie podsumowujące cykl warsztatów budowania partnerstwa lokalnego na rzecz ożywienia społeczno-gospodarczego i aktywizacji rynku pracy w powiecie łosickim odbyło się 8 grudnia w Łosicach.

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Płocku na Mini Targach Pracy OHP

Doradcy zawodowi CIiPKZ w Płocku wzięli udział w zorganizowanych 24 listopada br. przez Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Płocku oraz Hufiec Pracy w Płocku Mini Targach Pracy.

Konferencja: Rozwój-wspólna sprawa

Konferencja poświęcona przedstawieniu efektów wdrażania partnerstwa lokalnego na rzecz ożywienia gospodarczego w powiecie łosickim odbyła się w dniach 23-24 listopada w Zabużu.

IV Konkurs Wiedzy o Parlamencie Europejskim

Siedlecka filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Siedlcach zaprasza 2 lutego 2018 roku do udziału w pierwszym etapie IV edycji Konkursu Wiedzy o Parlamencie Europejskim.

Siedlecka filia WUP w Warszawie w trosce o bezpieczne wyjazdy i powroty

Kolejne trzy spotkania pn. „Bezpieczny wyjazd – bezpieczny powrót" siedlecka filia WUP, wspólnie z Ochotniczym Hufcem Pracy w Siedlcach, Centrum Integracji Społecznej w Siedlcach i z Powiatowym...

III Ogólnopolski Szczyt Gospodarczy tym razem w Siedlcach

Pod hasłem „Państwo – Gospodarka – Bezpieczeństwo: Filary polskiej gospodarki przyszłości” 19 i 20 października odbył się w Siedlcach Ogólnopolski Szczyt Gospodarczy OSG 2017.

Ogólnopolski Tydzień Kariery na siedleckim Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym

Tegoroczna edycja Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery w Siedlcach odbyła się pod hasłem ,,Ja na rynku pracy: moje pasje - moje kompetencje".

Wyświetlanie 1 - 10 z 35 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę