Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie


Nagłówek

Aktualności

XI Mazowieckie Forum Partnerstwa Lokalnego

W dniach 11-12 października 2017 r. odbyło się XI Mazowieckie Forum Partnerstwa Lokalnego poświęcone budowaniu partnerstw lokalnych na rzecz ożywienia społeczno-gospodarczego regionu oraz aktywizacji...

Baza zawartych umów w ramach konkursu nr POWR.01.02.01-IP.24-14-001/16

Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie przekazuje bazę umów w ramach konkursu nr POWR.01.02.01-IP.24-14-001/16 z Działania 1.2 Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy – projekty konkursowe, Poddziałania 1.2.1 Wsparcie udzielane z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Siedlecka filia WUP na XXIV Międzynarodowych Dniach z Doradztwem Rolniczym

Jedna z większych imprez wystawienniczo-targowych z branży rolnej w kraju − Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym – odbędzie się 2 i 3 września w Siedlcach.

Wizyta studyjna w podmiotach ekonomii społecznej w podregionie siedleckim

Pracownicy filii WUP w Siedlcach oraz mazowieckich instytucji uczestniczyli 23 i 24 sierpnia w wizycie studyjnej w podmiotach ekonomii społecznej z terenu powiatu siedleckiego, zorganizowanej przez...

Wypełnianie wniosku o dofinansowanie projektu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 - bezpłatne szkolenie w Siedlcach.

Siedlecka filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy zaprasza na jednodniowe szkolenie z zakresu wypełniania wniosku o dofinansowanie projektu w ramach RPO WM 2014-2020 w kontekście prawidłowego określania celów, kryteriów i wskaźników.

Europa zmienia metropolię warszawską 2017

Przyjdź i zobacz, jak Europa zmienia metropolię warszawską!

Informacja dla poszkodowanych uczestników projektu "MAD-młodzi, aktywni, doświadczeni"

Informacja dla poszkodowanych uczestników projektu "MAD-młodzi, aktywni, doświadczeni" realizowanego przez Enterprise Investment Zarządzanie Ryzykiem Katarzyna Książek.

II Forum Lokalnego Ożywienia Gospodarczego w Łosicach

Kolejne spotkanie w ramach rozwijania partnerstwa lokalnego miało na celu pogłębienie analizy potencjału powiatu łosickiego.

Powiatowe Forum Gospodarcze w Węgrowie

Zaproszenie do wspólnotowego i partnerskiego działania na rzecz rozwoju węgrowskiego było głównym celem pierwszego Forum Gospodarczego.

Stały wzrost liczby ofert pracy – podczas XIV Siedleckich Targów Pracy

Ponad 50 wystawców oferujących ponad tysiąc ofert pracy - pomimo ciepłej i słonecznej soboty na targi odbywające się w siedzibie siedleckich urzędów pracy przyszło bardzo wiele osób chcących poznać...

Wyświetlanie 1 - 10 z 24 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę