Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie


Nagłówek

Aktualności

Współpraca między biurami karier i partnerami rynku pracy

Współpraca? Tak! Ale jaka?   Coroczne spotkanie z pracownikami mazowieckich biur karier odbyło się 30 listopada 2017 r. na terenie Uniwersytetu Warszawskiego. Tym razem spotkaliśmy się, aby zastanowić się nad współpracą pomiędzy biurami karier a partnerami rynku.   W pierwszej części spotkania uczestnicy...

Zajęcia warsztatowe i spotkania informacyjne w Centrach na Mazowszu

Plan zajęć warsztatowych i spotkań informacyjnych w Centrach na Mazowszu w pierwszym kwartale 2018 roku.

Rekrutacja na szkolenia z zakresu rozwijania działalności gospodarczej oraz powierzenia grantów

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Kurpsie Razem” rozpoczyna rekrutację na szkolenia z zakresu rozwijania działalności gospodarczej oraz powierzenia grantów.

Europejskie Dni Pracodawców w Ostrołęce

Ponad 70 pracodawców, przedstawicieli instytucji oraz partnerów rynku pracy uczestniczyło w spotkaniu pt. Lokalny rynek pracy, zorganizowanym 15 listopada br. przez ostrołęcką filię Wojewódzkiego Urzędu Pracy oraz Urząd Miasta w Ostrołęce.

Targi Pracy i Przedsiębiorczości w Ostrołęce

Około 500 osób wzięło udział w Targach Pracy i Przedsiębiorczości, które odbyły się 15 listopada w Ostrołęce w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Targi Pracy i Przedsiębiorczości w Ostrołęce

Na Targi Pracy i Przedsiębiorczości, które odbędą się 15 listopada br. w Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Ostrołęce, ul. Korczaka 73, w godzinach 10-13 zaprasza organizator - ostrołęcka filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy.

O bezrobociu i wykluczeniu społecznym w subregionie ostrołęckim - konferencja Wojewódzkiego Urzędu Pracy

Konferencja „Przeciwdziałanie bezrobociu oraz ryzyku wykluczenia społecznego i dyskryminacji na rynku pracy", zorganizowana z inicjatywy ostrołęckiej filii WUP, odbyła się 19 i 20 października.

Stoisko promocyjne WUP na dożynkach w Goworowie

Pracownicy filii WUP w Ostrołęce uczestniczyli 20 sierpnia w święcie plonów w Goworowie.

Ostrołęcka filia WUP na dożynkach w Olszewie-Borkach

Pracownicy ostrołęckiej filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy 3 września uczestniczyli w XI Dożynkach Gminno - Parafialnych w Olszewie-Borkach.

WUP na Dożynkach Wojewódzkich w Sierakowie

Dyrekcja i pracownicy Wojewódzkiego Urzędu Pracy uczestniczyli w Dożynkach Województwa Mazowieckiego, Diecezji Płockiej i Ziemi Przasnyskiej, które odbyły się 27 sierpnia na terenie lotniska Aeroklubu...

Wyświetlanie 1 - 10 z 396 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę