Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie


Nagłówek

Aktualności

Zapraszamy na Płockie Targi Aktywności Zawodowej

Już 12 października w ORLEN ARENIE odbędą się Płockie Targi Aktywności Zawodowej.

Zapraszamy na konferencję „Kariera - moja przyszłość, mój wybór"

W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery 18 października br. w Zespole Szkół Centrum Edukacji odbędzie się konferencja „Kariera – moja przyszłość, mój wybór".

Centrum na Dożynkach

Stara Biała, Drobin i Koszelówka to miejscowości, które ze swoim stoiskiem odwiedziła płocka filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy w ramach Święta Plonów, ludowej uroczystości połączonej z obrzędami dziękczynnymi za ukończenie żniw i prac polowych.

Spotkanie informacyjne w Płocku

Płocka filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie zorganizowała spotkanie pn. „Żłobek szansą na powrót rodzica do pracy” z Działania 8.3 RPO WM 2014-2020

Wakacyjna promocja Centrum

W lipcu br. płocka filia WUP promowała swoje usługi w zakresie poradnictwa i informacji zawodowej podczas Festiwalu Ginących Zawodów w Brudzeniu Dużym i Regat Żeglarskich w Nowym Duninowie.

Zaproszenie na szkolenie „Wypełnianie wniosku o dofinansowanie projektu w ramach RPO WM w kontekście prawidłowego określania celów, kryteriów i wskaźników”

Płocka filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie zaprasza do udziału w jednodniowym szkoleniu adresowanym do Beneficjentów RPO WM 2014-2020, które odbędzie 16 sierpnia br.

Płockie Targi Aktywności Zawodowej - zaproszenie dla pracodawców

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w Płockich Targach Aktywności Zawodowej, które odbędą się 12 października br. w Centrum Widowiskowo-Sportowym ORLEN ARENA w Płocku.

XI Dzień Integracji i Aktywności Osób Niepełnosprawnych

Dzień Integracji i Aktywności Osób Niepełnosprawnych odbył się 7 czerwca br. na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Płocku już po raz jedenasty.

Konferencja „Sukces mimo wszystko”

Konferencja „Sukces mimo wszystko" odbyła się 6 czerwca w hotelu Herman w Płocku w ramach Dni Integracji i Aktywności Osób Niepełnosprawnych.

Dni Integracji i Aktywności Osób Niepełnosprawnych

Dni Integracji i Aktywności Osób Niepełnosprawnych odbędą się 6-7 czerwca br. w Płocku. W ramach przedsięwzięcia zaplanowana jest konferencja „Sukces mimo wszystko" oraz piknik integracyjny.

Wyświetlanie 1 - 10 z 557 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę