Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie


Nagłówek

Aktualności

Wakacyjna promocja Centrum

W lipcu br. płocka filia WUP promowała swoje usługi w zakresie poradnictwa i informacji zawodowej podczas Festiwalu Ginących Zawodów w Brudzeniu Dużym i Regat Żeglarskich w Nowym Duninowie.

Zaproszenie na szkolenie „Wypełnianie wniosku o dofinansowanie projektu w ramach RPO WM w kontekście prawidłowego określania celów, kryteriów i wskaźników”

Płocka filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie zaprasza do udziału w jednodniowym szkoleniu adresowanym do Beneficjentów RPO WM 2014-2020, które odbędzie 16 sierpnia br.

Płockie Targi Aktywności Zawodowej - zaproszenie dla pracodawców

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w Płockich Targach Aktywności Zawodowej, które odbędą się 12 października br. w Centrum Widowiskowo-Sportowym ORLEN ARENA w Płocku.

XI Dzień Integracji i Aktywności Osób Niepełnosprawnych

Dzień Integracji i Aktywności Osób Niepełnosprawnych odbył się 7 czerwca br. na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Płocku już po raz jedenasty.

Konferencja „Sukces mimo wszystko”

Konferencja „Sukces mimo wszystko" odbyła się 6 czerwca w hotelu Herman w Płocku w ramach Dni Integracji i Aktywności Osób Niepełnosprawnych.

Dni Integracji i Aktywności Osób Niepełnosprawnych

Dni Integracji i Aktywności Osób Niepełnosprawnych odbędą się 6-7 czerwca br. w Płocku. W ramach przedsięwzięcia zaplanowana jest konferencja „Sukces mimo wszystko" oraz piknik integracyjny.

Zajęcia warsztatowe i spotkania informacyjne w Centrach na Mazowszu

Plan zajęć warsztatowych i spotkań informacyjnych w Centrach na Mazowszu w trzecim kwartale 2017 r.

Piknik Europejski w Płocku

Pracownicy płockiej filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy uczestniczyli 13 maja w XIX Pikniku Europejskim organizowanym przez Urząd Miasta Płocka.

Zajęcia dla osób z niepełnosprawnością

17 maja Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Płocku organizuje zajęcia dla osób z niepełnosprawnością.

Motywacja kluczem do sukcesu

Doradcy WUP uczestniczyli w VII Międzynarodowej Studenckiej Konferencji Naukowej „Studenci i ich aktywność w badaniach naukowych", która odbyła się 6 kwietnia na terenie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Płocku.

Wyświetlanie 1 - 10 z 553 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę