Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie


Nagłówek

Aktualności

Targi Pracy i Przedsiębiorczości

Targi Pracy i Przedsiębiorczości odbędą się 10 października br. w godz. 10-17 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Na odwiedzających będzie czekało ponad 100 wystawców i ponad 5 tys. ofert pracy.

Zajęcia warsztatowe i spotkania informacyjne w Centrach na Mazowszu

Plan zajęć warsztatowych i spotkań informacyjnych w Centrach na Mazowszu w czwartym kwartale 2018 roku.

Dożynki Województwa Mazowieckiego, Diecezji Płockiej i Powiatu Sierpeckiego

Tegoroczne wojewódzkie święto plonów odbyło się 16 września w Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu. Zjechały tam delegacje z całego Mazowsza, by móc uczcić zakończenie żniw i dać wyraz uznania dla...

Warsztaty: „Nie daj się zagiąć - jak osiągnąć sukces na rozmowie kwalifikacyjnej”

Warsztaty dla osób bezrobotnych pt. „Nie daj się zagiąć – jak osiągnąć sukces na rozmowie kwalifikacyjnej" organizuje 26 września br. w godzinach 11-15 Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej płockiej filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy.

Work@PL - Praca w Polsce, czyli targi pracy on-line dla polskich pracodawców

Europejskie Dni Pracy On-line Work@PL skierowane są do polskich pracodawców poszukujących pracowników z krajów Unii Europejskiej / Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Zapraszamy na konferencję „Bądź sobą - projekt na karierę zawodową”

Z okazji Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery 18 października 2018 r. w godz. 10 -13 w Zespole Szkół Centrum Edukacji, Al. Kobylińskiego 25, odbędzie się konferencja pn.: „Bądź sobą – projekt na karierę zawodową”.

Zaproszenie dla pracodawców na Płockie Targi Aktywności Zawodowej

Zapraszamy pracodawców do wzięcia udziału w Płockich Targach Aktywności Zawodowej, które odbędą się 11 października 2018 roku w Centrum Widowiskowo-Sportowym ORLEN Arena w Płocku, plac Celebry Papieskiej 1.

Zajęcia warsztatowe i spotkania informacyjne w Centrach na Mazowszu

Plan zajęć warsztatowych i spotkań informacyjnych w Centrach na Mazowszu w trzecim kwartale 2018 roku.

XII Dzień Integracji i Aktywności Osób z Niepełnosprawnościami

Dzień Integracji i Aktywności Osób z Niepełnosprawnościami odbył się już po raz dwunasty 7 czerwca br. na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Płocku. Zorganizowano warsztaty dla osób...

Konferencja "Bliżej autyzmu"

Konferencja „Bliżej autyzmu" odbyła się 6 czerwca w Muzeum Mazowieckim w Płocku w ramach Dni Integracji i Aktywności Osób z Niepełnosprawnościami. Wzięło w niej udział 130 osób: nauczycieli i rodziców...

Wyświetlanie 1 - 10 z 588 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę