Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie


Nagłówek

Aktualności

Zaproszenie dla pracodawców na Płockie Targi Aktywności Zawodowej

Zapraszamy pracodawców do wzięcia udziału w Płockich Targach Aktywności Zawodowej, które odbędą się 11 października 2018 roku w Centrum Widowiskowo-Sportowym ORLEN Arena w Płocku, plac Celebry Papieskiej 1.

Zajęcia warsztatowe i spotkania informacyjne w Centrach na Mazowszu

Plan zajęć warsztatowych i spotkań informacyjnych w Centrach na Mazowszu w trzecim kwartale 2018 roku.

XII Dzień Integracji i Aktywności Osób z Niepełnosprawnościami

Dzień Integracji i Aktywności Osób z Niepełnosprawnościami odbył się już po raz dwunasty 7 czerwca br. na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Płocku. Zorganizowano warsztaty dla osób...

Konferencja "Bliżej autyzmu"

Konferencja „Bliżej autyzmu" odbyła się 6 czerwca w Muzeum Mazowieckim w Płocku w ramach Dni Integracji i Aktywności Osób z Niepełnosprawnościami. Wzięło w niej udział 130 osób: nauczycieli i rodziców...

Zapraszamy na Dni Integracji i Aktywności Osób z Niepełnosprawnościami

Dni Integracji i Aktywności Osób z Niepełnosprawnościami odbędą się w Płocku 6-7 czerwca br. Zaplanowano konferencję „Bliżej autyzmu" oraz piknik integracyjny.

Zapraszamy na Dzień Integracji i Aktywności Osób z Niepełnosprawnościami

Wszystkie osoby niepełnosprawne i ich opiekunów zapraszamy 7 czerwca w godz. 10-14 na piknik integracyjny, który odbędzie się na terenie zielonych ogródków Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, pl. gen J. Dąbrowskiego 2a.

Zapraszamy na konferencję "Bliżej autyzmu"

Zapraszamy do udziału w konferencji pn. „Bliżej autyzmu”, która odbędzie się 6 czerwca w Muzeum Mazowieckim w Płocku, ul. Tumska 8. Udział bezpłatny.

Projekt „Lepszy start” - współpraca filii WUP w Płocku z PCPR w Gostyninie

Płocka filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy podjęła współpracę z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyninie przy realizacji zadań na rzecz reintegracji zawodowej w ramach projektu „Lepszy start”.

Wakacyjne Targi Pracy

Pracownicy płockiej filii WUP uczestniczyli w Wakacyjnych Targach Pracy organizowanych przez Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Płocku na terenie Zespołu Szkół Usług i Przedsiębiorczości.

Rusza nabór wniosków w ramach PO WER

Prowadzisz albo planujesz realizować działania wspierające młodych zawodowo? Sprawdź, jak uzyskać dofinansowanie swojego projektu.

Wyświetlanie 1 - 10 z 582 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę