Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie


Nagłówek

Aktualności

Zapraszamy na Dzień Integracji i Aktywności Osób z Niepełnosprawnościami

Wszystkie osoby niepełnosprawne i ich opiekunów zapraszamy 7 czerwca w godz. 10-14 na piknik integracyjny, który odbędzie się na terenie zielonych ogródków Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, pl. gen J. Dąbrowskiego 2a.

Zapraszamy na konferencję "Bliżej autyzmu"

Zapraszamy do udziału w konferencji pn. „Bliżej autyzmu”, która odbędzie się 6 czerwca w Muzeum Mazowieckim w Płocku, ul. Tumska 8. Udział bezpłatny.

Projekt „Lepszy start” - współpraca filii WUP w Płocku z PCPR w Gostyninie

Płocka filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy podjęła współpracę z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyninie przy realizacji zadań na rzecz reintegracji zawodowej w ramach projektu „Lepszy start”.

Wakacyjne Targi Pracy

Pracownicy płockiej filii WUP uczestniczyli w Wakacyjnych Targach Pracy organizowanych przez Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Płocku na terenie Zespołu Szkół Usług i Przedsiębiorczości.

Rusza nabór wniosków w ramach PO WER

Prowadzisz albo planujesz realizować działania wspierające młodych zawodowo? Sprawdź, jak uzyskać dofinansowanie swojego projektu.

Zajęcia warsztatowe i spotkania informacyjne w Centrach na Mazowszu

Plan zajęć warsztatowych i spotkań informacyjnych w Centrach na Mazowszu w drugim kwartale 2018 roku.

„Portret kobiety - Nowa Ty” Spotkanie w ramach Dnia Kobiet

Spotkanie dla kobiet pod nazwą „Portret kobiety – Nowa Ty” odbyło się 8 marca br. w płockiej filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie.

Zapraszamy na Dzień Kobiet

Zapraszamy na Dzień Kobiet „Portret kobiety – Nowa Ty” - 8 marca br. w siedzibie płockiej filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy przy ul. Kolegialnej 19, w godzinach 10-14.

Bezpieczne lądowanie na rynku pracy

Zajęcia grupowego poradnictwa zawodowego „Spadochron - jak planować karierę zawodową" po raz kolejny zorganizowało Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej płockiej filii WUP.

Współpraca Centrum informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Płocku z Płockim Powiatowym Uniwersytetem Trzeciego Wieku.

Centrum informacji i Planowania Kariery Zawodowej płockiej filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy nawiązało współpracę z Płockim Powiatowym Uniwersytetem Trzeciego Wieku

Wyświetlanie 1 - 10 z 577 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę