Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie


Nagłówek

Aktualności

Zajęcia warsztatowe i spotkania informacyjne w Centrach na Mazowszu

Plan zajęć warsztatowych i spotkań informacyjnych w Centrach na Mazowszu w pierwszym kwartale 2018 roku.

Nowe wyzwania rynku pracy II - konferencja w Radomiu

Radomska filia WUP zorganizowała 15 grudnia br. konferencję „Nowe wyzwania rynku pracy II", poświęconą problemom i zmianom stojącym przed rynkiem pracy.

Europejskie Dni Pracodawców w Radomiu

Seminarium „Usługi urzędów pracy i partnerów rynku pracy dla pracodawców", zorganizowane w ramach Europejskich Dni Pracodawców, odbyło się 17 listopada br. w radomskiej filii WUP.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Radomiu

Radomska filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie włącza się w obchody Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, który w tym roku trwa od 13 do 17 listopada, a także w trwający od 20 do 24 listopada Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych.

Europejskie Dni Pracodawcy

W ramach organizacji Europejskich Dni Pracodawcy przez Europejskie Publiczne Służby Zatrudnienia (EPSZ) radomska filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie zaplanowała seminarium pn. „Usługi urzędów pracy i partnerów rynku pracy dla pracodawców”.

Ekonomia społeczna i co dalej - konferencja w Radomiu

Konferencję „Ekonomia społeczna – wyzwania i możliwości”, promującą ES w regionie radomskim, zorganizowała 27 października filia WUP w Radomiu.

Promocja partnerstwa lokalnego w regionie radomskim

Konferencję „Partnerstwo lokalne – działajmy razem!”, promującą ideę współpracy partnerskiej wśród instytucji, organizacji samorządów lokalnych regionu radomskiego, zorganizowała 28-29 września filia...

1500 ofert pracy na XIII Radomskich Targach Pracy

Radomskie Targi Pracy zorganizowane zostały po raz trzynasty 22 września br. w Sali Koncertowej Urzędu Miejskiego przez radomską filię WUP wraz z PUP w Radomiu.

Żłobki na start w regionie radomskim - spotkanie informacyjne w Radomiu

Spotkanie informacyjno-promocyjne dotyczące ogłoszonego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie konkursu w ramach Poddziałania 8.3.1 „Ułatwianie powrotu do aktywności zawodowej” Regionalnego Programu...

Szkolenie z wypełniania wniosku o dofinansowanie

Radomska filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie zaprasza na szkolenie „Wypełnianie wniosku o dofinansowanie projektu w ramach RPO WM w kontekście prawidłowego określania celów, kryteriów i...

Wyświetlanie 1 - 10 z 624 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę