Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie


Nagłówek

Aktualności

Spotkaj się z nami podczas XI Siedleckich Targów Edukacyjnych Wyższych Uczelni i Szkół Ponadgimnazjalnych

Siedlecka filia WUP zaprasza na swoje stoisko podczas XI Siedleckich Targów Edukacyjnych Wyższych Uczelni i Szkół Ponadgimnazjalnych - 15 marca br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Siedlcach przy ul. Ks. J. Popiełuszki 8.

Wyniki I etapu Konkursu Wiedzy o Parlamencie Europejskim - Siedlce 2017/2018

Serdecznie dziękujemy za udział w pierwszym etapie wszystkim uczestnikom. Publikujemy listę zwycięzców w kolejności alfabetycznej.

Work Truck czyli Pracobus w powiecie łosickim

Interesuje Cię stała praca, masz 18-29 lat, mieszkasz na terenie gminy Platerów, Sarnaki, Drohiczyn lub Siemiatycze – wsiądź do Work Trucka.

I etap IV Konkursu Wiedzy o Parlamencie Europejskim za nami

Ponad 50 uczestników z 4 siedleckich szkół ponadgimnazjalnych zmierzyło się 2 lutego br. z tematyką funkcjonowania Parlamentu Europejskiego, Unii Europejskiej oraz europejskiego rynku pracy

Konkurs Mazowiecka Marka Ekonomii Społecznej 2018

Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie filia w Siedlcach zachęca wszystkie podmioty ekonomii społecznej z subregionu siedleckiego do udziału w „Konkursie Mazowiecka Marka Ekonomii Społecznej 2018”.

Współpraca między biurami karier i partnerami rynku pracy

Coroczne spotkanie z pracownikami mazowieckich biur karier odbyło się 30 listopada 2017 r. na terenie Uniwersytetu Warszawskiego. Tym razem spotkaliśmy się, aby zastanowić się nad współpracą pomiędzy biurami karier a partnerami rynku.   W pierwszej części spotkania uczestnicy wysłuchali prezentacji dotyczącej ...

Zajęcia warsztatowe i spotkania informacyjne w Centrach na Mazowszu

Plan zajęć warsztatowych i spotkań informacyjnych w Centrach na Mazowszu w pierwszym kwartale 2018 roku.

Kolejne cykliczne spotkanie informacyjne na temat bezpiecznych wyjazdów za granicę

Jak przygotować się do bezpiecznego wyjazdu za granicę? Co możemy zrobić, gdy nasze prawa pracownicze są łamane w innym kraju?

Konferencja: Mazowiecki Rynek Pracy - wiedzieć więcej, działać lepiej II

Mazowiecki Rynek Pracy - wiedzieć więcej - działać lepiej - to motto przewodnie konferencji zorganizowanej przez siedlecką filię Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie w dniach 7-8 grudnia w...

Jubileuszowa gala charytatywna Christmas Party 2017

Filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Siedlcach jak co roku włącza się we współorganizację gali charytatywnej Dzieci Eurolingua - dzieciom lokalnie i międzynarodowo, Christmas Party 2017.

Wyświetlanie 1 - 10 z 533 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę