Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie


Nagłówek

Aktualności

Szkolenie z prowadzenia żłobków

Organizujemy cykl 6 jednodniowych szkoleń nt. Zasad i podstaw tworzenia, finansowania i funkcjonowania klubów dziecięcych i żłobków w ramach RPO WM na terenie pięciu Filii na Mazowszu i w Warszawie.

O żłobkach w Węgrowie

Spotkanie informacyjne dotyczące oferty Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie – konkursu na tworzenie żłobków przeprowadziła 21 sierpnia br. w Węgrowie siedlecka filia WUP.

Powiatowy Urząd Pracy w Sierpcu zaprasza na Targi Pracy i Przedsiębiorczości

Powiatowy Urząd Pracy w Sierpcu zaprasza do wzięcia udziału w Targach Pracy i Przedsiębiorczości, które odbędą się 6 września br. w hali sportowej im. Zdzisława Krzyszkowiaka przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Armii Krajowej przy ul. Płockiej 38A w Sierpcu.

Siedlecka filia WUP i Centrum Integracji Społecznej w Siedlcach w trosce o bezpieczne wyjazdy i powroty

Kolejne spotkanie „Bezpieczny wyjazd – bezpieczny powrót" zorganizowała 9 sierpnia br. siedlecka filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy wspólnie z Centrum Integracji Społecznej w Siedlcach.

Zmienione wytyczne w obszarze rynku pracy

Udostępniamy zaktualizowaną wersję Wytycznych w zakresie realizacji przedsięwzięć z udziałem środków Europejskiego Funduszu Społecznego w obszarze rynku pracy na lata 2014-2020.

Konsultacje Komisji Europejskiej dotyczące zatrudnienia młodych

Zachęcamy do udziału w konsultacjach Komisji Europejskiej dotyczące zatrudnienia osób młodych. Konsultacje skierowane są do instytucji zaangażowanych w realizację projektów ze...

Korekta listy projektów skierowanych do negocjacji

Przekazujemy korektę listy projektów skierowanych do negocjacji w ramach konkursu nr POWR.01.02.01-IP.24-14-001/19 Działania 1.2 Wsparcie osób młodych na regionalnym rynku pracy...

Trwa piąta jubileuszowa edycja konkursu Pracodawca Jutra

19 sierpnia upływa termin zgłoszeń do konkursu PARP Pracodawca Jutra. Mogą w nim wziąć udział zarówno mikro-, małe, średnie, jak i duże firmy.

Konkurs Mazowieckie Barwy Wolontariatu już po raz dziewiąty na Mazowszu

Marszałek Województwa Mazowieckiego zaprasza do udziału w konkursie Mazowieckie Barwy Wolontariatu.

Rekrutacja zakończona! Spotkanie informacyjne o konkursie z 8.3.1 RPO WM

Organizujemy spotkanie informacyjne dotyczące tworzenia miejsc opieki dla dzieci na Mazowszu w ramach konkursu z RPO WM.

Wyświetlanie 1 - 10 z 103 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę