Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie


Nagłówek

Aktualności

Warsztaty „Mobilność na europejskim rynku pracy”

Zapraszamy na spotkanie informacyjne dla osób zainteresowanych podjęciem pracy w krajach Unii Europejskiej, dotyczące metod bezpiecznego poszukiwania pracy za granicą oraz promocji usług sieci EURES.

Ciechanowska filia WUP wraz z partnerami zaprasza na Europejskie Dni Pracodawcy

Do udziału w Europejskich Dniach Pracodawcy 2018 w Żurominie zapraszają ciechanowska filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy i Powiatowy Urząd Pracy w Żurominie wraz z partnerami.

Europejski Dzień Pracy On-line Work@PL Praca w Polsce - podsumowanie

Wojewódzkie Urzędy Pracy w Warszawie, Katowicach i Gdańsku, przy wsparciu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz Komisji Europejskiej, działając w ramach sieci EURES, 10 października...

Europejskie Dni Pracodawców na Mazowszu 13-24 listopada 2017

WUP, wraz z Konfederacją Lewiatan, Pracodawcami Rzeczypospolitej Polskiej, Business Centre Club, Związkiem Rzemiosła Polskiego, zaprasza pracodawców z Mazowsza na spotkania i konferencje.

Rekrutacja do pracy w Wielkiej Brytanii

Poszukiwane są osoby do pracy w Wielkiej Brytanii w centrum dystrybucji działającym 24/7. Kompletowanie i dekompletowanie zamówień w magazynie wysokiego składowania.

Europejski Dzień Pracy - Polska 2015 ONLINE

22 października 2015 roku na platformie http://www.europeanjobdays.eu/en/poland2015 odbędzie się Europejski Dzień Pracy - Polska 2015 (European Job Day - Poland 2015).

Międzynarodowe Targi Pracy i Integracji w Płocku – 2 października

Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie oraz jego filia w Płocku, Miejski i Powiatowy Urząd Pracy w Płocku, Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Polskiej Wsi Razem Lepiej w Nowym Miszewie, Centrum Widowiskowo –...

Zaproszenie na XI Seminarium Europejskich Służb Zatrudnienia EURES w Warszawie

WUP w Warszawie zaprasza 10 czerwca br. do udziału w XI Seminarium Europejskich Służb Zatrudnienia EURES. Jego celem jest przybliżanie działań podejmowanych na rzecz osób migrujących oraz przedstawianie aktualnych działań podejmowanych przez EURES WUP w Warszawie.

Spotkanie z kadrą EURES w Mazowieckiej Wojewódzkiej Komendzie OHP

Spotkanie informacyjne poświęcone zasadom działalności międzynarodowego pośrednictwa pracy w ramach sieci EURES poprowadził 18 marca br. doradca EURES z WUP w Warszawie Maciej Trędota.

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę