Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie


Nagłówek

Aktualności

Stopa bezrobocia w kwietniu

Na koniec kwietnia 2018 roku na Mazowszu było zarejestrowanych 148 871 bezrobotnych, w tym 76 008 kobiet (51,1 proc.). Stopa bezrobocia wyniosła 5,4 proc. (dla kraju 6,3 proc.)

III Mazowieckie Forum Pracodawców i Urzędów Pracy

III Mazowieckie Forum Pracodawców i Urzędów Pracy odbyło się 13 czerwca 2018 roku w siedzibie Związku Rzemiosła Polskiego w Warszawie.

XV Siedleckie Targi Pracy już za nami

Siedleckie Targi Pracy odbyły się po raz piętnasty 15 czerwca br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Siedlcach, przy ul. Ks. J. Popiełuszki 8.

Stopa bezrobocia w marcu

Na koniec marca br. na Mazowszu było zarejestrowanych 154 673 bezrobotnych, w tym 77 880 kobiet (50,4 proc.). Stopa bezrobocia wyniosła 5,6 proc. (dla kraju 6,6 proc.).

Filia WUP w Ciechanowie wzięła udział w I edycji Dnia Przedsiębiorczego Studenta

Po hasłem "Dnia Przedsiębiorczego Studenta" 23 maja br. pracownicy ciechanowskiej Filii WUP wzięli udział w wydarzeniu zorganizowanym przez Akademickie Biuro Karier „PARTNER"...

Projekty RPO WM po procedurze odwoławczej

Przekazujemy Listę projektów, które uzyskały wymaganą liczbę punktów, z wyróżnieniem projektów wybranych do dofinansowania w wyniku procedury odwoławczej dla konkursu RPMA.08.03.01-IP.02-14-001/17.

Żłobki na Mazowszu - kto oceniał projekty?

Przekazujemy listę ze składem Komisji Oceny Projektów w ramach konkursu zamkniętego nr RPMA.08.03.01-IP.02-14-001/17.

XII Dzień Integracji i Aktywności Osób z Niepełnosprawnościami

Dzień Integracji i Aktywności Osób z Niepełnosprawnościami odbył się już po raz dwunasty 7 czerwca br. na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Płocku. Zorganizowano warsztaty dla osób...

Konferencja "Bliżej autyzmu"

Konferencja „Bliżej autyzmu" odbyła się 6 czerwca w Muzeum Mazowieckim w Płocku w ramach Dni Integracji i Aktywności Osób z Niepełnosprawnościami. Wzięło w niej udział 130 osób: nauczycieli i rodziców...

Mazowiecka Marka Ekonomii Społecznej dla stowarzyszeń i firm z regionu radomskiego

Stowarzyszenie „Karuzela" i Przedsiębiorstwo Społeczne „Gospoda Jaskółeczka" z Radomia oraz Stowarzyszenie „Tęcza" z Warki zostały wyróżnione podczas IV Mazowieckich Spotkań z Ekonomią Społeczną.

Wyświetlanie 1 - 10 z 3 794 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę