Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie


Nagłówek

Aktualności

Wznowienie prac Komisji Oceny Projektów w ramach konkursu nr POWR.01.02.01-IP.24-14-001/16

W związku z pozytywnym rozstrzygnięciem protestu złożonego przez Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej, dotyczącego projektu pt. „Zawodowo ruszamy do przodu" o numerze WND-POWR.01.02.01-14-0185/16, 20 czerwca 2017 roku wznowiono prace Komisji Oceny Projektów. Projekt został skierowany do etapu negocjacji.

„Bezpieczny wyjazd - bezpieczny powrót” w Powiatowym Urzędzie Pracy w Mławie

Kolejne spotkanie grupowe „Bezpieczny wyjazd – bezpieczny powrót", którego adresatami były osoby planujące wyjazd zarobkowy do któregoś z krajów UE/EOG odbyło się 13 czerwca br. w Mławie.

Stopa bezrobocia w kwietniu

Na koniec kwietnia 2017 roku na Mazowszu było zarejestrowanych 179 661 bezrobotnych, w tym 89 370 kobiet (49,7 proc.). Stopa bezrobocia wyniosła 6,7 proc. (dla kraju 7,7 proc.).

Powiatowe Forum Gospodarcze w Węgrowie

Zaproszenie do wspólnotowego i partnerskiego działania na rzecz rozwoju węgrowskiego było głównym celem pierwszego Forum Gospodarczego.

XI Dzień Integracji i Aktywności Osób Niepełnosprawnych

Dzień Integracji i Aktywności Osób Niepełnosprawnych odbył się 7 czerwca br. na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Płocku już po raz jedenasty.

Stały wzrost liczby ofert pracy – podczas XIV Siedleckich Targów Pracy

Ponad 50 wystawców oferujących ponad tysiąc ofert pracy - pomimo ciepłej i słonecznej soboty na targi odbywające się w siedzibie siedleckich urzędów pracy przyszło bardzo wiele osób chcących poznać...

XIII Międzynarodowa Konferencja Naukowa Management 2017 „Nowe trendy w rozwoju regionów”

Konferencja poświęcona rozwojowi regionalnemu i lokalnemu we współczesnym świecie, zorganizowana przez Wydział Nauk Ekonomicznych i Prawnych Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach,...

Konferencja „Sukces mimo wszystko”

Konferencja „Sukces mimo wszystko" odbyła się 6 czerwca w hotelu Herman w Płocku w ramach Dni Integracji i Aktywności Osób Niepełnosprawnych.

Mazowiecka Marka Ekonomii Społecznej dla „Karuzeli” i „Tęczy”

Stowarzyszenie „Karuzela” z Radomia oraz Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Osób Niepełnosprawnych „Tęcza” z Warki zostały nagrodzone Mazowiecką Marką Ekonomii Społecznej.

Dni Kariery w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu

W Dniach Kariery zorganizowanych 2 i 3 czerwca w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu uczestniczyła także radomska filia WUP.

Wyświetlanie 1 - 10 z 101 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę