Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie


Nagłówek

Aktualności

Europejski Dzień Pracy On-line Work@PL Praca w Polsce - podsumowanie

Wojewódzkie Urzędy Pracy w Warszawie, Katowicach i Gdańsku, przy wsparciu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz Komisji Europejskiej, działając w ramach sieci EURES, 10 października...

Podział środków KFS na 2019 rok pomiędzy województwa

Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej dokonał podziału limitu środków KFS na 2019 r. pomiędzy województwa. Zgodnie z planem wydatkowania KFS na działania PUP na Mazowszu przyznano 27 749 tys....

Jednak Polacy chętnie się kształcą

Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie już czwarty rok z rzędu wczesną jesienią organizuje konferencję poświęconą Krajowemu Funduszowi Szkoleniowemu.

Ekonomia społeczna w regionie radomskim - sukces dla nielicznych

„Ekonomia społeczna – wsparcie rynku pracy i rozwoju lokalnego” – konferencja pod takim hasłem odbyła się 5 października w radomskiej filii WUP.

Przyjdźcie na 9. Forum Rozwoju Mazowsza!

Przed nami branżowe wydarzenie tej jesieni. 9. Forum Rozwoju Mazowsza! 17-18 października na Stadionie Legii partnerujemy Mazowieckiej Jednostce Wdrażania Programów Unijnych. Przyłączcie się do nas!

Targi Pracy i Przedsiębiorczości

Targi Pracy i Przedsiębiorczości odbędą się 10 października br. w godz. 10-17 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Na odwiedzających będzie czekało ponad 100 wystawców i ponad 5 tys. ofert pracy.

Harmonogram dla konkursu RPMA.08.03.02-IP.02-14-001/18

Przekazujemy harmonogram oceny formalnej z 2 października 2018r. dla konkursu nr RPMA.08.03.02-IP.02-14-001/18.

Polacy chętnie się kształcą

Już czwarty rok z rzędu wczesną jesienią Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie zorganizował konferencję poświęconą Krajowemu Funduszowi Szkoleniowemu. Tegoroczne spotkanie odbyło się w Centrum Konferencyjnym NIMBUS w Warszawie.

Zajęcia warsztatowe i spotkania informacyjne w Centrach na Mazowszu

Plan zajęć warsztatowych i spotkań informacyjnych w Centrach na Mazowszu w czwartym kwartale 2018 roku.

Za nami XIV Radomskie Targi Pracy

Blisko tysiąc ofert pracy, ponad czterdziestu wystawców i przeszło dwadzieścia instytucji towarzyszących na kolejnych Radomskich Targach Pracy. W uroczystym otwarciu targów, zorganizowanych już po raz...

Wyświetlanie 1 - 10 z 149 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę