Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie


Nagłówek

Aktualności

Spotkanie informacyjne „Mobilność na europejskim rynku pracy”

Zainteresowanych podjęciem pracy w krajach Unii Europejskiej zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące metod bezpiecznego poszukiwania pracy za granicą oraz promocji usług sieci EURES.

Work@PL - Praca w Polsce, czyli targi pracy on-line dla polskich pracodawców

Europejskie Dni Pracy On-line Work@PL skierowane są do polskich pracodawców poszukujących pracowników z krajów Unii Europejskiej / Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Filia WUP w Ciechanowie wzięła udział w I edycji Dnia Przedsiębiorczego Studenta

Po hasłem "Dnia Przedsiębiorczego Studenta" 23 maja br. pracownicy ciechanowskiej Filii WUP wzięli udział w wydarzeniu zorganizowanym przez Akademickie Biuro Karier „PARTNER"...

Europejskie Dni Pracodawców na Mazowszu 13-24 listopada 2017

WUP, wraz z Konfederacją Lewiatan, Pracodawcami Rzeczypospolitej Polskiej, Business Centre Club, Związkiem Rzemiosła Polskiego, zaprasza pracodawców z Mazowsza na spotkania i konferencje.

Europejskie Dni Pracodawców w Ostrołęce

Ponad 70 pracodawców, przedstawicieli instytucji oraz partnerów rynku pracy uczestniczyło w spotkaniu pt. Lokalny rynek pracy, zorganizowanym 15 listopada br. przez ostrołęcką filię Wojewódzkiego Urzędu Pracy oraz Urząd Miasta w Ostrołęce.

Targi Pracy i Przedsiębiorczości w Ostrołęce

Około 500 osób wzięło udział w Targach Pracy i Przedsiębiorczości, które odbyły się 15 listopada w Ostrołęce w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Giełda pracy oraz spotkanie Bezpieczny Wyjazd – Bezpieczny Powrót w Ostrołęce

11.10.2016 r. w ostrołęckiej filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy odbyła się giełda pracy dla agencji zatrudnienia Work Service S.A.

Rekrutacje do Niemiec w branży hotelarsko-gastronomicznej i transportowej

W ramach międzynarodowej sieci EURES WUP w Warszawie prowadzi rekrutację polskich pracowników do pracy w Niemczech w branży hotelarsko-gastronomicznej i transportowej.

Rekrutacja do pracy w Wielkiej Brytanii

Poszukiwane są osoby do pracy w Wielkiej Brytanii w centrum dystrybucji działającym 24/7. Kompletowanie i dekompletowanie zamówień w magazynie wysokiego składowania.

Bezpieczny wyjazd - bezpieczny powrót w Ostrołęce

Spotkanie z uczniami z Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce dotyczące pracy za granicą „Bezpieczny wyjazd - bezpieczny powrót" przeprowadził 8 czerwca doradca EURES.

Wyświetlanie 1 - 10 z 19 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę