Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie


Nagłówek

Aktualności

Konferencja „Możliwości i wyzwania kluczem do sukcesu pracodawcy”, czyli Płock dla pracodawców

Konferencja „Możliwości i wyzwania kluczem do sukcesu pracodawcy” odbyła się 23 listopada br. w Muzeum Żydów Mazowieckich w Płocku. Organizatorem konferencji była płocka filia Wojewódzkiego Urzędu...

Europejskie Dni Pracodawców w Płocku

Do udziału w konferencji „Możliwości i wyzwania kluczem do sukcesu pracodawcy" zaprasza płocka filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy.

O bezrobociu i wykluczeniu społecznym w subregionie ostrołęckim - konferencja Wojewódzkiego Urzędu Pracy

Konferencja „Przeciwdziałanie bezrobociu oraz ryzyku wykluczenia społecznego i dyskryminacji na rynku pracy", zorganizowana z inicjatywy ostrołęckiej filii WUP, odbyła się 19 i 20 października.

Konferencja „Kariera - moja przyszłość, mój wybór”

Konferencja „Kariera – moja przyszłość, mój wybór” odbyła się 18 października br. w Zespole Szkół Centrum Edukacji w Płocku.

Współpraca, rozwój, wdrażanie - 8. Forum Rozwoju Mazowsza już 25-26 października w Warszawie

Jak realizować działania wzmacniające rozwój miast, gmin i całego regionu? O czym pamiętać realizując projekty biznesowe? O tym będzie można się dowiedzieć na 8. Forum Rozwoju Mazowsza.

Zaproszenie na szkolenie - „Wypełnianie wniosku o dofinansowanie projektu w ramach RPO WM w kontekście prawidłowego określania celów, kryteriów i wskaźników”

Rekrutacja zakończona 11 sierpnia z powodu wyczerpania limitu miejsc.

Konferencja „Sukces mimo wszystko”

Konferencja „Sukces mimo wszystko" odbyła się 6 czerwca w hotelu Herman w Płocku w ramach Dni Integracji i Aktywności Osób Niepełnosprawnych.

Ostrołęcka konferencja skierowana do przedsiębiorców

24 października odbyła się w Ostrołęce konferencja dla przedsiębiorców zorganizowana przez filię Wojewódzkiego Urzędu Pracy we współpracy z Agencją Rozwoju Regionalnego w Ostrołęce.

Konferencja: „Jak zaprzyjaźnić się z rynkiem pracy?”

Konferencja "Jak zaprzyjaźnić się z rynkiem pracy?", która odbyła się 20 października br. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Makowie Mazowieckim, skierowana była do nauczycieli przedsiębiorczości,...

Konferencja „Promocja przedsiębiorczości w subregionie ciechanowskim”

110 now ych mikroprzedsiębiorstw powstało w subregionie ciechanowskim dzięki zrealizowanym przez ciechanowską filię Wojewódzkiego Urzędu Pracy projektom „Akademia...

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę