Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie


Nagłówek

Aktualności

Zapraszamy na konferencję „Bądź sobą - projekt na karierę zawodową”

Z okazji Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery 18 października 2018 r. w godz. 10 -13 w Zespole Szkół Centrum Edukacji, Al. Kobylińskiego 25, odbędzie się konferencja pn.: „Bądź sobą – projekt na karierę zawodową”.

Konferencja "Bliżej autyzmu"

Konferencja „Bliżej autyzmu" odbyła się 6 czerwca w Muzeum Mazowieckim w Płocku w ramach Dni Integracji i Aktywności Osób z Niepełnosprawnościami. Wzięło w niej udział 130 osób: nauczycieli i rodziców...

Zapraszamy na konferencję "Bliżej autyzmu"

Zapraszamy do udziału w konferencji pn. „Bliżej autyzmu”, która odbędzie się 6 czerwca w Muzeum Mazowieckim w Płocku, ul. Tumska 8. Udział bezpłatny.

Konferencja „Możliwości i wyzwania kluczem do sukcesu pracodawcy”, czyli Płock dla pracodawców

Konferencja „Możliwości i wyzwania kluczem do sukcesu pracodawcy” odbyła się 23 listopada br. w Muzeum Żydów Mazowieckich w Płocku. Organizatorem konferencji była płocka filia Wojewódzkiego Urzędu...

Europejskie Dni Pracodawców w Płocku

Do udziału w konferencji „Możliwości i wyzwania kluczem do sukcesu pracodawcy" zaprasza płocka filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy.

O bezrobociu i wykluczeniu społecznym w subregionie ostrołęckim - konferencja Wojewódzkiego Urzędu Pracy

Konferencja „Przeciwdziałanie bezrobociu oraz ryzyku wykluczenia społecznego i dyskryminacji na rynku pracy", zorganizowana z inicjatywy ostrołęckiej filii WUP, odbyła się 19 i 20 października.

Konferencja „Kariera - moja przyszłość, mój wybór”

Konferencja „Kariera – moja przyszłość, mój wybór” odbyła się 18 października br. w Zespole Szkół Centrum Edukacji w Płocku.

Współpraca, rozwój, wdrażanie - 8. Forum Rozwoju Mazowsza już 25-26 października w Warszawie

Jak realizować działania wzmacniające rozwój miast, gmin i całego regionu? O czym pamiętać realizując projekty biznesowe? O tym będzie można się dowiedzieć na 8. Forum Rozwoju Mazowsza.

Zaproszenie na szkolenie - „Wypełnianie wniosku o dofinansowanie projektu w ramach RPO WM w kontekście prawidłowego określania celów, kryteriów i wskaźników”

Rekrutacja zakończona 11 sierpnia z powodu wyczerpania limitu miejsc.

Konferencja „Sukces mimo wszystko”

Konferencja „Sukces mimo wszystko" odbyła się 6 czerwca w hotelu Herman w Płocku w ramach Dni Integracji i Aktywności Osób Niepełnosprawnych.

Wyświetlanie 1 - 10 z 13 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę