Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie


Nagłówek

Aktualności

XI Dzień Integracji i Aktywności Osób Niepełnosprawnych

Dzień Integracji i Aktywności Osób Niepełnosprawnych odbył się 7 czerwca br. na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Płocku już po raz jedenasty.

Konferencja „Sukces mimo wszystko”

Konferencja „Sukces mimo wszystko" odbyła się 6 czerwca w hotelu Herman w Płocku w ramach Dni Integracji i Aktywności Osób Niepełnosprawnych.

Dni Integracji i Aktywności Osób Niepełnosprawnych

Dni Integracji i Aktywności Osób Niepełnosprawnych odbędą się 6-7 czerwca br. w Płocku. W ramach przedsięwzięcia zaplanowana jest konferencja „Sukces mimo wszystko" oraz piknik integracyjny.

Zajęcia dla osób z niepełnosprawnością

17 maja Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Płocku organizuje zajęcia dla osób z niepełnosprawnością.

X Dzień Integracji i Aktywności Osób Niepełnosprawnych

Dzień Integracji i Aktywności Osób Niepełnosprawnych odbył się, już po raz dziesiąty, 7 czerwca 2016 roku na terenie Miejskiego Zespołu Obiektów Sportowych w Płocku. Zorganizowano warsztaty dla osób niepełnosprawnych, konkursy z nagrodami, gry i zabawy, piknik integracyjny oraz zabawę taneczną.

Dzień Integracji i Aktywności Osób Niepełnosprawnych

Dzień Integracji i Aktywności Osób Niepełnosprawnych odbędzie się 7 czerwca 2016 roku w godz. 10–15 na terenie Miejskiego Zespołu Obiektów Sportowych, pl. Dąbrowskiego 2a.

Konkurs fotograficzny dla osób niepełnosprawnych "Marzenia... bez ograniczeń"

W związku z organizacją 2 października 2015 roku Międzynarodowych Targów Pracy i Integracji płocka filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie oraz Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Polskiej Wsi „Razem Lepiej" wyszły z inicjatywą przeprowadzenia konkursu fotograficznego „Marzenia… bez ograniczeń".

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę