Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie


Nagłówek

Aktualności

Pracownicy WUP na dożynkach w Olszewie-Borkach

Podczas XII Dożynek Gminno-Parafialnych w Olszewiw-Borkach pracownicy ostrołęckiej filii WUP promowali ofertę urzędu, oferowali m.in. usługi poradnictwa i doradztwa zawodowego.

Rekrutacja na szkolenia z zakresu rozwijania działalności gospodarczej oraz powierzenia grantów

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Kurpsie Razem” rozpoczyna rekrutację na szkolenia z zakresu rozwijania działalności gospodarczej oraz powierzenia grantów.

Targi Pracy i Przedsiębiorczości w Ostrołęce

Na Targi Pracy i Przedsiębiorczości, które odbędą się 15 listopada br. w Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Ostrołęce, ul. Korczaka 73, w godzinach 10-13 zaprasza organizator - ostrołęcka filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy.

O bezrobociu i wykluczeniu społecznym w subregionie ostrołęckim - konferencja Wojewódzkiego Urzędu Pracy

Konferencja „Przeciwdziałanie bezrobociu oraz ryzyku wykluczenia społecznego i dyskryminacji na rynku pracy", zorganizowana z inicjatywy ostrołęckiej filii WUP, odbyła się 19 i 20 października.

Stoisko promocyjne WUP na dożynkach w Goworowie

Pracownicy filii WUP w Ostrołęce uczestniczyli 20 sierpnia w święcie plonów w Goworowie.

Tworzenie żłobków finansowane z unijnych środków - spotkanie informacyjne

Ostrołęcka filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy zaprasza na spotkanie informacyjno-promocyjne dotyczące możliwości uzyskania Funduszy Europejskich na żłobki, kluby dziecięce, pobyt dzieci u opiekunów dziennych lub zatrudnienie niani.

Szkolenie projektowe w ramach PO WER

Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie organizuje 17 maja 2016 r. w Ostrołęce specjalistyczne szkolenie z zakresu: ”Wniosku o dofinansowanie projektu w ramach PO WER w kontekście prawidłowego określania celów, kryteriów i wskaźników”.

Szkolenie specjalistyczne z zakresu księgowo-finansowych aspektów związanych z rozliczeniem projektów w ramach PO WER 2014-2020

Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie organizuje 9 grudnia br. w Ostrołęce specjalistyczne szkolenie z zakresu "Księgowo-finansowych aspektów rozliczania projektów w ramach programu PO WER 2014-2020".

V Goworowskie Targi Przedsiębiorczości

Filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy w niedzielę 31 maja 2015 roku była jednym ze współorganizatorów i partnerów V Goworowskich Targów Przedsiębiorczości.

Kolejne spotkania promujące Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Trzecie spotkanie dotyczące Krajowego Funduszu Szkoleniowego odbyło się w Wyszkowie. Kolejne odbędzie się już 22 maja w Ostrowi Mazowieckiej.

Wyświetlanie 1 - 10 z 13 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę