Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie


Nagłówek

Aktualności

Targi Pracy i Przedsiębiorczości

Targi Pracy i Przedsiębiorczości odbędą się 10 października br. w godz. 10-17 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Na odwiedzających będzie czekało ponad 100 wystawców i ponad 5 tys. ofert pracy.

Targi Pracy i Przedsiębiorczości

Targi Pracy i Przedsiębiorczości odbędą się 4 października br. w godz. 10-17 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Na odwiedzających będzie czekało 112 wystawców i ponad 5 tys. ofert pracy.

Praca wakacyjna w Niemczech dla uczniów/studentów – lato 2017

Uczniowie/studenci zainteresowani wakacyjną pracą w Niemczech mogą ubiegać się za pośrednictwem WUP o formularze stanowiące podstawę do otrzymania umowy od pracodawcy niemieckiego.

Rekrutacja do pracy w Wielkiej Brytanii

Poszukiwane są osoby do pracy w Wielkiej Brytanii w centrum dystrybucji działającym 24/7. Kompletowanie i dekompletowanie zamówień w magazynie wysokiego składowania.

Bezpieczny wyjazd - bezpieczny powrót w Ostrołęce

Spotkanie z uczniami z Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce dotyczące pracy za granicą „Bezpieczny wyjazd - bezpieczny powrót" przeprowadził 8 czerwca doradca EURES.

Praca wakacyjna w Niemczech dla studentów – lato 2016

Studenci zainteresowani podjęciem pracy wakacyjnej w Niemczech mogą ubiegać się za pośrednictwem WUP o formularze, które stanowią podstawę do późniejszego otrzymania umowy od pracodawcy niemieckiego.

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę