Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie


Nagłówek

Aktualności

Targi Pracy i Przedsiębiorczości

Targi Pracy i Przedsiębiorczości odbędą się 10 października br. w godz. 10-17 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Na odwiedzających będzie czekało ponad 100 wystawców i ponad 5 tys. ofert pracy.

Filia WUP na Targach Edukacyjnych w Łysych

Filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Ostrołęce uczestniczyła po raz trzeci w Targach Edukacyjnych w Łysych w powiecie ostrołęckim, zorganizowanych w hali sportowej Publicznego Gimnazjum.

XII Młodzieżowe Targi Edukacji i Pracy w Ostrołęce

XII Młodzieżowe Targi Edukacji i Pracy odbędą się 15 marca br. w godzinach 10-13 w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta 1 w Ostrołęce.

Targi Pracy i Przedsiębiorczości

Targi Pracy i Przedsiębiorczości odbędą się 4 października br. w godz. 10-17 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Na odwiedzających będzie czekało 112 wystawców i ponad 5 tys. ofert pracy.

Międzynarodowe Targi Pracy i Integracji Płock 2015

2 października 2015 r. w Centrum Widowiskowo–Sportowym Orlen Arena w Płocku odbyły się Międzynarodowe Targi Pracy i Integracji.

Młodzieżowe Targi Edukacji i Pracy w Ostrołęce

IX Młodzieżowe Targi Edukacji i Pracy, zorganizowane przez ostrołęcką filę Wojewódzkiego Urzędu Pracy i Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Ostrołęce, odbyły się 19 marca 2015 roku

VI Targi Edukacyjne Szkół Wyższych Północnego Mazowsza

Pracownicy ostrołęckiej filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy uczestniczyli 4 lutego 2015 roku w VI Targach Edukacyjnych Szkół Wyższych Północnego Mazowsza, zorganizowanych w Makowie Mazowieckim.

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę