Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie


Nagłówek

Aktualności

Targi Pracy i Przedsiębiorczości

Targi Pracy i Przedsiębiorczości odbędą się 10 października br. w godz. 10-17 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Na odwiedzających będzie czekało ponad 100 wystawców i ponad 5 tys. ofert pracy.

Zaproszenie dla pracodawców na Płockie Targi Aktywności Zawodowej

Zapraszamy pracodawców do wzięcia udziału w Płockich Targach Aktywności Zawodowej, które odbędą się 11 października 2018 roku w Centrum Widowiskowo-Sportowym ORLEN Arena w Płocku, plac Celebry Papieskiej 1.

Wakacyjne Targi Pracy

Pracownicy płockiej filii WUP uczestniczyli w Wakacyjnych Targach Pracy organizowanych przez Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Płocku na terenie Zespołu Szkół Usług i Przedsiębiorczości.

Płockie Targi Aktywności Zawodowej 2017

Podczas Płockich Targów Aktywności Zawodowej, które odbyły się 12 października br. w Płocku przedstawiono oferty pracy w kraju i zagranicą, a także oferty szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe.

Zapraszamy na Płockie Targi Aktywności Zawodowej

Już 12 października w ORLEN ARENIE odbędą się Płockie Targi Aktywności Zawodowej.

Targi Pracy i Przedsiębiorczości

Targi Pracy i Przedsiębiorczości odbędą się 4 października br. w godz. 10-17 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Na odwiedzających będzie czekało 112 wystawców i ponad 5 tys. ofert pracy.

Płockie Targi Aktywności Zawodowej - zaproszenie dla pracodawców

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w Płockich Targach Aktywności Zawodowej, które odbędą się 12 października br. w Centrum Widowiskowo-Sportowym ORLEN ARENA w Płocku.

Filia WUP w Ciechanowie na VI Targach Pracy w Mławie

VI Targi Pracy, odbyły się 21 kwietnia br. w mławskiej Hali Sportowej. Swoje stoiska przygotowała rekordowa liczba 78 wystawców, którzy poszukującym zatrudnienia zaoferowali ponad 500 miejsc pracy.

Targi Pracy i Edukacji w Żurominie

7 kwietnia 2016 r. w Żurominie odbyły się Targi Pracy i Edukacji, zorganizowane przez Starostwo Powiatowe oraz Powiatowy Urząd Pracy w Żurominie.

Europejski Dzień Pracy - Polska 2015 ONLINE

22 października 2015 roku na platformie http://www.europeanjobdays.eu/en/poland2015 odbędzie się Europejski Dzień Pracy - Polska 2015 (European Job Day - Poland 2015).

Wyświetlanie 1 - 10 z 12 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę