Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie


Nagłówek

Aktualności

Zajęcia warsztatowe „Spadochron: jak planować karierę zawodową”

Na zajęcia grupowego poradnictwa zawodowego „Spadochron jak planować karierę zawodową (szkolenie wg programu R.N. Bollesa)" zaprasza Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Płocku.

Zajęcia warsztatowe „Zarządzanie sobą w czasie”

Na bezpłatne zajęcia warsztatowe „Zarządzanie sobą w czasie" - które odbędą się 26 lutego w godz. 11-15 - zaprasza Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej płockiej filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy.

Zajęcia warsztatowe i spotkania informacyjne w Centrach na Mazowszu

Plan zajęć warsztatowych i spotkań informacyjnych w Centrach na Mazowszu w pierwszym kwartale 2019 roku.

Warsztaty „Przedsiębiorczość kluczem do sukcesu”

Warsztaty dla osób bezrobotnych pt. „Przedsiębiorczość kluczem do sukcesu" organizuje 28 i 29 listopada br. Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej płockiej filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy.

Warsztaty: „Nie daj się zagiąć - jak osiągnąć sukces na rozmowie kwalifikacyjnej”

Warsztaty dla osób bezrobotnych pt. „Nie daj się zagiąć – jak osiągnąć sukces na rozmowie kwalifikacyjnej" organizuje 26 września br. w godzinach 11-15 Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej płockiej filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy.

Bezpieczne lądowanie na rynku pracy

Zajęcia grupowego poradnictwa zawodowego „Spadochron - jak planować karierę zawodową" po raz kolejny zorganizowało Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej płockiej filii WUP.

Zapraszamy na zajęcia warsztatowe "Spadochron"

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej płockiej filii WUP w dniach 12-16 lutego organizuje zajęcia grupowego poradnictwa zawodowego „Spadochron - jak planować karierę zawodową".

Bezpłatne warsztaty dla przedsiębiorczych mieszkańców powiatów ciechanowskiego i mławskiego

Bezrobotnych, nieaktywnych zawodowo i inne osoby z powiatów mławskiego i ciechanowskiego, zainteresowane uruchomieniem działalności gospodarczej, zapraszamy na bezpłatne warsztaty.

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę