Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie


Nagłówek

Aktualności

Radomskie Forum „Wszyscy Równi“

Konferencja poświęcona tematyce aktywizacji i wykluczeniu społecznemu osób niepełnosprawnych, zorganizowana przez radomską filię Wojewódzkiego Urzędu Pracy, odbędzie się 7 czerwca br..

Targi Pracy na Uniwersytecie Technologiczno-Humanistycznym w Radomiu

Po raz kolejny radomski uniwersytet organizuje targi pracy dla studentów. Wezmą w nich udział także przedstawiciele radomskiej filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie.

Przygotowania do II Targów Pracy w Szydłowcu

Starostwo Powiatowe w Szydłowcu, Urząd Miasta, Powiatowy Urząd Pracy oraz radomska filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie organizują II Targi pracy w tym mieście.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Polacy świętują XV lat przystąpienia naszego kraju do Unii Europejskiej. Z tej okazji zorganizowano m.in. Dni Otwarte Funduszy Europejskich.

Targi Pracy i Edukacji w Radomiu

Targi Pracy i Edukacji zorganizowane przez Punkt Pośrednictwa Pracy w Szydłowcu oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Radomiu odbyły się 9 maja br. w siedzibie OHP Radom.

„Wejście na rynek pracy” - spotkania z młodzieżą

Współpraca radomskiego Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej oraz Szkolnego Ośrodka Kariery przy Zespole Szkół Ekonomicznych zaowocowała realizacją spotkań informacyjnych z młodzieżą w...

XI Dni Przedsiębiorczości - „Co dalej maturzysto?”

Doradca zawodowy z radomskiej filii WUP spotkał się z absolwentami podczas XI Dni Przedsiębiorczości zorganizowanych przez Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Marii Skłodowskiej-Curie w...

Radomskie targi pracy z udziałem pracodawców zagranicznych

Doradca EURES radomskiej filii WUP wziął udział w lubelskich targach pracy. Podczas imprezy o charakterze krajowym i międzynarodowym, oferty pracy zaprezentowali pracodawcy, agencje pośrednictwa i...

Młodzi na europejskim rynku pracy

„Wejście na rynek pracy – Mobilni w Europie” - pod takim tytułem odbywały się 18 marca spotkania z uczniami klas maturalnych w liceum im. Marii Konopnickiej w Radomiu.

Zajęcia warsztatowe i spotkania informacyjne w Centrach na Mazowszu

Plan zajęć warsztatowych i spotkań informacyjnych w Centrach na Mazowszu w drugim kwartale 2019 roku.

Wyświetlanie 1 - 10 z 671 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę