Moja firma - moją szansą - Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie


Projekt "Moja firma - Moją szansą"

Aktualności

Wyniki rekrutacji do projektu

Wyniki rekrutacji do projektu Warszawa Lista uczestników !!! Korekta z dnia 28.03.2014 r. w związku z omyłką w zakresie liczby porządkowej na liście uczestników !!! Lista rezerwowa ​ !!! Korekta z dnia 28.03.2014 r. w związku z omyłką w zakresie liczby porządkowej na liście rezerwowej !!! Filia Ciechanów ...

Wyniki oceny merytorycznej dokumentów rekrutacyjnych

Warszawa Filia Ciechanów Filia Ostrołęka Filia Płock Filia Radom Filia Siedlce III etap rekrutacji odbędzie sie w terminie od 3 do 19 marca br. - harmonogram spotkań i rozmów z Komisja Rekrutacyjną zostanie przekazany przez poszczególne filie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie.  ...

Wyniki oceny formalnej dokumentów rekrutacyjnych

Warszawa Filia Ciechanów Filia Ostrołęka Filia Płock Filia Radom Filia Siedlce 

Nabór Kandydatów/Kandydatek do projektu „Moja firma - moją szansą"

Formularze rekrutacyjne przyjmowane będą od 2 do 17 stycznia 2014 r. w godz. 8.00 -16.00 (Nabór został zakończony) w: Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Warszawie 01-205 Warszawa, ul. Młynarska 16 - parter Biurze Projektu: Warszawa, Ciołka 10A, IV piętro bez windy, pokój nr 406, 407, lub w zależności od miejsca zamieszkania...

Kontakt

Biuro projektu

Warszawa, ul. Ciołka 10 A   pok. 420, 407 (IV piętro)
(22) 532 22 44
(22) 532 22 57
(22) 532 22 81

Ewa Śmigasiewicz
e.smigasiewicz@wup.mazowsze.pl         
Jadwiga Minicz - Posłuszna
j.posluszna@wup.mazowsze.pl  
Krzysztof Gwiazda
k.gwiazda@wup.mazowsze.pl               

Filia Ciechanów

Andrzej Śniegocki
a.sniegocki@wup.mazowsze.pl
tel. 23 673 07 34
Irena Drążkiewicz
i.drazkiewicz@wup.mazowsze.pl
tel. 23 673 07 34

Filia Ostrołęka

Tomasz Marzewski
t.marzewski@wup.mazowsze.pl
tel. 29 760 30 70
Kamila Lipka
k.lipka@wup.mazowsze.pl
tel. 29 760 30 70

Filia Płock

Marta Świerkocka
m.swierkocka@wup.mazowsze.pl
tel. 24 268 52 41
Mariusz Kowalczyk
m.kowalczyk@wup.mazowsze.pl
tel. 24  268 52 41

Filia Radom

Andrzej Lewicki
a.lewicki@wup.mazowsze.pl
tel. 48 368 97 21
Anetta Ryciak
a.ryciak@wup.mazowsze.pl
tel. 48 368 97 20

Filia Siedlce

Zbigniew Czarnocki
z.czarnocki@wup.mazowsze.pl
tel. 25 644 61 23

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę