Dla mediów - Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie


Nagłówek

Dla mediów

Komunikat prasowy: Planowane zwolnienia grupowe w styczniu na Mazowszu

Zamiar zwolnień grupowych w styczniu 2017 roku zgłosiło 13 pracodawców (o dziewięciu więcej niż w poprzednim miesiącu). Redukcją zatrudnienia ma zostać objętych 698 osób (o 369 osób mniej niż miesiąc wcześniej).

Komunikat prasowy: Planowane zwolnienia grupowe w grudniu na Mazowszu

Zamiar zwolnień grupowych w grudniu 2016 roku zgłosiło czterech pracodawców (o trzech mniej niż w poprzednim miesiącu). Redukcją zatrudnienia ma zostać objętych 1067 osób (o 3471 osób mniej niż miesiąc wcześniej).

Informacja prasowa: Ponad 510 mln złotych na aktywizację mazowieckiego rynku pracy

Ponad 510 mln zł zostanie przeznaczonych w 2017 roku na aktywizację mazowieckiego rynku pracy, z czego około 120 mln zł trafi na wsparcie zatrudnienia osób bezrobotnych do 30. roku życia, a prawie 24 mln zł - na podnoszenie kwalifikacji pracodawców i pracowników.

Zaproszenie: Święto Pracowników Publicznych Służb Zatrudnienia

Kilkuset pracowników mazowieckich i ogólnopolskich urzędów pracy oraz instytucji związanych z rynkiem pracy będzie uczestniczyć 27 stycznia w obchodzonym po raz szósty Dniu Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia.

Informacja prasowa: Ponad 23 mln zł na podnoszenie kwalifikacji mazowieckich pracodawców i pracowników

Ponad 23,7 mln zł z Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS) mają do dyspozycji pracodawcy z Mazowsza na dokształcanie oraz podnoszenie kwalifikacji swoich i pracowników w 2017 roku.  O dotacje można starać się za pośrednictwem powiatowych urzędów pracy. Pieniądze z KFS mogą być przeznaczone m.in. na szkolenia, kursy...

Komunikat prasowy: Planowane zwolnienia grupowe w listopadzie na Mazowszu

Zamiar zwolnień grupowych w listopadzie 2016 roku zgłosiło siedmiu pracodawców (tyle samo co w poprzednim miesiącu). Redukcją zatrudnienia ma zostać objętych 4538 osób (o 3992 osoby więcej niż miesiąc wcześniej).

Komunikat prasowy: Planowane zwolnienia grupowe w październiku na Mazowszu

Zamiar zwolnień grupowych w październiku 2016 roku zgłosiło siedmiu pracodawców (o jednego mniej niż w poprzednim miesiącu). Redukcją zatrudnienia ma zostać objętych 546 osób (o 94 osoby więcej niż miesiąc wcześniej).

Informacja prasowa: Bądź z nami na 7. Forum Rozwoju Mazowsza

Jak tworzyć inteligentne miasta? W jaki sposób zwiększać innowacyjność biznesu? Jak rozwijać kapitał ludzki? O tym porozmawiamy podczas 7. Forum Rozwoju Mazowsza organizowanego przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych już 16 i 17 listopada na Stadionie Legii w Warszawie.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w WUP w Warszawie

Jak założyć i rozwijać działalność gospodarczą, jak zbudować sieć kontaktów i rozwijać start-upy, jak powrócić na rynek pracy, negocjować z pracodawcą, a jak budować własną markę dowiedzą się podczas bezpłatnych szkoleń i warsztatów uczestnicy Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Komunikat prasowy: Planowane zwolnienia grupowe we wrześniu na Mazowszu

Zamiar zwolnień grupowych we wrześniu 2016 roku zgłosiło ośmiu pracodawców (o dwóch mniej niż w poprzednim miesiącu). Redukcją zatrudnienia mają zostać objęte 452 osoby (o 1474 osoby mniej niż miesiąc wcześniej).

Wyświetlanie 1 - 10 z 307 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę