Dla mediów - Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie


Nagłówek

Dla mediów

Komunikat prasowy: Planowane zwolnienia grupowe w marcu na Mazowszu

Zamiar zwolnień grupowych w marcu 2018 roku zgłosiło siedmiu pracodawców (o jednego więcej niż w poprzednim miesiącu). Redukcją zatrudnienia ma zostać objętych 718 osób (o 2800 osób mniej niż miesiąc wcześniej).

Informacja prasowa: Wsparcie dla młodych z mniejszych miast

95 projektów o wartości 71 mln zł złożyli projektodawcy, którzy ubiegają się o unijne dofinansowanie w ramach zakończonego konkursu z PO WER, ogłoszonego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie. Lista rankingowa zwycięskich projektów będzie ogłoszona w październiku.

Komunikat prasowy: Planowane zwolnienia grupowe w lutym na Mazowszu

Zamiar zwolnień grupowych w lutym 2018 roku zgłosiło sześciu pracodawców (o dwóch więcej niż w poprzednim miesiącu). Redukcją zatrudnienia ma zostać objętych 3518osób (o 2434 osoby więcej niż miesiąc wcześniej).

Komunikat prasowy: Planowane zwolnienia grupowe w styczniu na Mazowszu

Zamiar zwolnień grupowych w styczniu 2018 roku zgłosiło czterech pracodawców (o pięciu mniej niż w poprzednim miesiącu). Redukcją zatrudnienia ma zostać objętych 1084 osób (o 1171 osób mniej niż miesiąc wcześniej). Firmy zgłaszające zamiar dokonania zwolnień pracowników działają w branżach:...

Informacja prasowa: Na Mazowszu ruszyły już pierwsze żłobki finansowane z funduszy unijnych

22 umowy o wartości około 35 mln zł na utworzenie żłobków i miejsc opieki dla dzieci do lat 3 podpisał Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie z instytucjami i samorządami, które ubiegały się o dofinasowanie takich inwestycji z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-20.

Informacja prasowa: Nowa szansa dla młodych. Rusza konkurs z PO WER

O 20 mln złotych będą mogły ubiegać się mazowieckie organizacje na wsparcie osób młodych do 29. roku życia. 30 marca Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie ogłosi konkurs. Wnioski można składać od 2 do 18 maja.

Komunikat prasowy: Planowane zwolnienia grupowe w grudniu na Mazowszu

Zamiar zwolnień grupowych w grudniu 2017 roku zgłosiło dziewięciu pracodawców (o pięciu więcej niż w poprzednim miesiącu). Redukcją zatrudnienia ma zostać objętych 2255 osób (o 1485 osób więcej niż miesiąc wcześniej).

Informacja prasowa: Budżet na Krajowy Fundusz Szkoleniowy o połowę mniejszy w 2018 roku

Blisko o połowę Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej zmniejszyło środki Krajowego Funduszu Szkoleniowego w 2018 roku, przeznaczone na dokształcanie oraz podnoszenie kwalifikacji pracowników i pracodawców.

Komunikat prasowy: Planowane zwolnienia grupowe w listopadzie na Mazowszu

Zamiar zwolnień grupowych w listopadzie 2017 roku zgłosiło czterech pracodawców (o trzech więcej niż w poprzednim miesiącu). Redukcją zatrudnienia ma zostać objętych 770 osób (o 752 osoby więcej niż miesiąc wcześniej).

Zaproszenie: Święto Pracowników Publicznych Służb Zatrudnienia po raz siódmy

Kilkuset pracowników mazowieckich urzędów pracy oraz instytucji związanych z rynkiem pracy będzie uczestniczyć 25 stycznia w obchodzonym po raz siódmy Dniu Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia.

Wyświetlanie 11 - 20 z 340 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę