Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie


Nagłówek

Aktualności

Zajęcia warsztatowe „Zarządzanie sobą w czasie”

Na bezpłatne zajęcia warsztatowe „Zarządzanie sobą w czasie" - które odbędą się 26 lutego w godz. 11-15 - zaprasza Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej płockiej filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy.

Uroczyste obchody Dnia Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia

Doroczną konferencję związaną z obchodami Dnia Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia zorganizował już po raz szósty Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie .

Harmonogram dla konkursu nr RPMA.08.03.02-IP.02-14-001/18

Przekazujemy zaktualizowany harmonogram oceny merytorycznej dla konkursu RPMA.08.03.02-IP.02-14-001/18.

Jak planować karierę zawodową? - zajęcia "Spadochron"

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Płocku organizuje zajęcia grupowego poradnictwa zawodowego „Spadochron - jak planować karierę zawodową, szkolenie wg programu R.N. Bollesa", które odbędą się w dniach 11-15 lutego, w godz. 10-15.

Praca sezonowa w Hiszpanii - rekrutacja w Radomiu

Filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Radomiu zaprasza osoby zainteresowane pracą sezonową przy zbiorach truskawek w Hiszpanii do udziału w spotkaniu rekrutacyjnym, które odbędzie się 4 lutego.

Negocjacje z RPO WM

Przekazujemy listę projektów skierowanych do negocjacji w ramach konkursu RPMA.08.03.02-IP.02-14-001/18.

Granty dla beneficjentów - nabór

Uwaga beneficjenci POWER i RPOWM! Możecie zdobyć grant na dodanie komponentu ponadnarodowego do Waszego projektu. Poznajcie dokumentację i złóżcie fiszkę projektową do Fundacji Funduszu Współpracy.

Szkolenia dla NGO z dostępności

Spółdzielnia FADO oraz Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego organizują szkolenia dla organizacji pozarządowych wspierających osoby z niepełnosprawnościami z zakresu dostępności. Warto skorzystać!

Wznowieniu możliwości odbioru zadań w systemie MEWA 2.0

Informujemy, że 10 stycznia 2019 r. usunięto awarię dotyczącą usługi potwierdzenia podpisem elektronicznym odbioru zadania w systemie MEWA 2.0.

Komunikat dotyczący funkcjonowania systemu MEWA 2.0

Informujemy, że 2 stycznia 2019 r. w systemie MEWA 2.0 nastąpiła awaria usługi potwierdzenia podpisem elektronicznym odbioru zadania i nie jest możliwe zapoznanie się z treścią korespondencji wysyłanej do wnioskodawców/beneficjentów.

Wyświetlanie 111 - 120 z 3 995 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę