Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny w Radomiu po raz kolejny zorganizował targi pracy dla studentów uczelni. W wydarzeniu, które odbyło się 12 maja 2026 roku uczestniczyło 25 wystawców. Wśród nich znalazła się również radomska filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie.
Targi otworzyła prof. Elżbieta Sałata, prorektor ds. dydaktycznych i studencki. Targi odbywały się na Wydziale Transportu, Elektrotechniki i Informatyki. Podczas wydarzenia studenci mogli bezpośrednio nawiązać kontakt z potencjalnymi pracodawcami w tym z licznie reprezentowanej branży technicznej. Obecne były także instytucje otoczenia biznesu, GUS, ABW, Policja oraz urzędy pracy.
Stoisko radomskiej filii
Na stoisku radomskiej filii WUP studenci mogli bezpośrednio nawiązać kontakt z doradcami zawodowymi oraz uzyskać informacje jak skutecznie rozpocząć karierę zawodową po zakończeniu edukacji. Doradca Eures udzielał także informacji o możliwościach poszukiwania pracy i staży za granicą w ramach sieci Eures oraz możliwości podjęcia wolontariatu zagranicznego poprzez Europejski Korpus Solidarności.
















