Gwarancje dla młodzieży - Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie


Aktualności Gwarancje dla młodzieży

Normalność jest wyjątkowa

Te słowa mogą z powodzeniem podsumować panel dyskusyjny, który odbył się w ramach seminarium dla pracowników akademickich biur karier, które organizowane jest wspólnie od 17 lat przez Wojewódzki Urząd...

Europejskie Dni Pracodawców w Siedlcach

W ramach tegorocznych obchodów „Europejskich Dni Pracodawców" siedlecka filia WUP w Warszawie postanowiła zachęcić przyszłych absolwentów Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach do...

Mamy listę projektów wybranych do dofinansowania!

Rozstrzygnęliśmy konkurs POWR.01.02.01-IP.24-14-001/18. Prezentujemy listę projektów, które uzyskały wymaganą liczbę punktów, z wyróżnieniem projektów wybranych do dofinansowania.

Konferencja „Bądź sobą - projekt na karierę zawodową”

Płocka filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy, w ramach X Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, zorganizowała konferencję "Bądź sobą - projekt na karierę zawodową"

Seminarium o ekonomii społecznej w Siedlcach

Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej zaprasza na seminarium „Ekonomia społeczna na Mazowszu - perspektywy rozwoju do 2022 roku."

W trosce o bezpieczne wyjazdy i powroty

Siedlecka filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie, wspólnie z Powiatowymi Urzędami Pracy w Łosicach i Sokołowie Podlaskim, zorganizowała w październiku dwa spotkania „Bezpieczny wyjazd –...

Harmonogram dla konkursu POWR.01.02.01-IP.24-14-001/18

Przekazujemy zaktualizowany harmonogram oceny i wyboru wniosków dla konkursu POWR.01.02.01-IP.24-14-001/18.

Zajęcia warsztatowe i spotkania informacyjne w Centrach na Mazowszu

Plan zajęć warsztatowych i spotkań informacyjnych w Centrach na Mazowszu w czwartym kwartale 2018 roku.

Dobrze wykorzystane 25 lat, czyli jubileuszowe Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym

Trudno zliczyć, ile osób przewinęło się w weekend po terenach zajmowanych przez ponad 500 wystawców Międzynarodowych Dni z Doradztwem Rolniczym, ale z pewnością liczba ta była bliska 100 tysięcy.

Zapraszamy na konferencję „Bądź sobą - projekt na karierę zawodową”

Z okazji Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery 18 października 2018 r. w godz. 10 -13 w Zespole Szkół Centrum Edukacji, Al. Kobylińskiego 25, odbędzie się konferencja pn.: „Bądź sobą – projekt na karierę zawodową”.

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę