Gwarancje dla młodzieży - Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie


Aktualności Gwarancje dla młodzieży

Konferencja: Rozwój-wspólna sprawa

Konferencja poświęcona przedstawieniu efektów wdrażania partnerstwa lokalnego na rzecz ożywienia gospodarczego w powiecie łosickim odbyła się w dniach 23-24 listopada w Zabużu.

IV Konkurs Wiedzy o Parlamencie Europejskim

Siedlecka filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Siedlcach zaprasza 2 lutego 2018 roku do udziału w pierwszym etapie IV edycji Konkursu Wiedzy o Parlamencie Europejskim.

Siedlecka filia WUP w Warszawie w trosce o bezpieczne wyjazdy i powroty

Kolejne trzy spotkania pn. „Bezpieczny wyjazd – bezpieczny powrót" siedlecka filia WUP, wspólnie z Ochotniczym Hufcem Pracy w Siedlcach, Centrum Integracji Społecznej w Siedlcach i z Powiatowym...

Ogólnopolski Tydzień Kariery na siedleckim Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym

Tegoroczna edycja Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery w Siedlcach odbyła się pod hasłem ,,Ja na rynku pracy: moje pasje - moje kompetencje".

III Ogólnopolski Szczyt Gospodarczy tym razem w Siedlcach

Pod hasłem „Państwo – Gospodarka – Bezpieczeństwo: Filary polskiej gospodarki przyszłości” 19 i 20 października odbył się w Siedlcach Ogólnopolski Szczyt Gospodarczy OSG 2017.

Wizyta studyjna w podmiotach ekonomii społecznej w podregionie siedleckim

Pracownicy filii WUP w Siedlcach oraz mazowieckich instytucji uczestniczyli 23 i 24 sierpnia w wizycie studyjnej w podmiotach ekonomii społecznej z terenu powiatu siedleckiego, zorganizowanej przez...

II Forum Lokalnego Ożywienia Gospodarczego w Łosicach

Kolejne spotkanie w ramach rozwijania partnerstwa lokalnego miało na celu pogłębienie analizy potencjału powiatu łosickiego.

Powiatowe Forum Gospodarcze w Węgrowie

Zaproszenie do wspólnotowego i partnerskiego działania na rzecz rozwoju węgrowskiego było głównym celem pierwszego Forum Gospodarczego.

Stały wzrost liczby ofert pracy – podczas XIV Siedleckich Targów Pracy

Ponad 50 wystawców oferujących ponad tysiąc ofert pracy - pomimo ciepłej i słonecznej soboty na targi odbywające się w siedzibie siedleckich urzędów pracy przyszło bardzo wiele osób chcących poznać...

XIII Międzynarodowa Konferencja Naukowa Management 2017 „Nowe trendy w rozwoju regionów”

Konferencja poświęcona rozwojowi regionalnemu i lokalnemu we współczesnym świecie, zorganizowana przez Wydział Nauk Ekonomicznych i Prawnych Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach,...

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę