Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie


Nagłówek

Aktualności

Zapraszamy na konferencję „Bądź sobą - projekt na karierę zawodową”

Z okazji Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery 18 października 2018 r. w godz. 10 -13 w Zespole Szkół Centrum Edukacji, Al. Kobylińskiego 25, odbędzie się konferencja pn.: „Bądź sobą – projekt na karierę zawodową”.

Wakacyjne Targi Pracy

Pracownicy płockiej filii WUP uczestniczyli w Wakacyjnych Targach Pracy organizowanych przez Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Płocku na terenie Zespołu Szkół Usług i Przedsiębiorczości.

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Płocku na Mini Targach Pracy OHP

Doradcy zawodowi CIiPKZ w Płocku wzięli udział w zorganizowanych 24 listopada br. przez Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Płocku oraz Hufiec Pracy w Płocku Mini Targach Pracy.

Konferencja „Kariera - moja przyszłość, mój wybór”

Konferencja „Kariera – moja przyszłość, mój wybór” odbyła się 18 października br. w Zespole Szkół Centrum Edukacji w Płocku.

Baza zawartych umów w ramach konkursu nr POWR.01.02.01-IP.24-14-001/16

Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie przekazuje bazę umów w ramach konkursu nr POWR.01.02.01-IP.24-14-001/16 z Działania 1.2 Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy – projekty konkursowe, Poddziałania 1.2.1 Wsparcie udzielane z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę