Dla mediów - Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie


Nagłówek

Dla mediów

Komunikat prasowy: Planowane zwolnienia grupowe w listopadzie na Mazowszu

Zamiar zwolnień grupowych w listopadzie 2016 roku zgłosiło siedmiu pracodawców (tyle samo co w poprzednim miesiącu). Redukcją zatrudnienia ma zostać objętych 4538 osób (o 3992 osoby więcej niż miesiąc wcześniej).

Komunikat prasowy: Planowane zwolnienia grupowe w październiku na Mazowszu

Zamiar zwolnień grupowych w październiku 2016 roku zgłosiło siedmiu pracodawców (o jednego mniej niż w poprzednim miesiącu). Redukcją zatrudnienia ma zostać objętych 546 osób (o 94 osoby więcej niż miesiąc wcześniej).

Informacja prasowa: Bądź z nami na 7. Forum Rozwoju Mazowsza

Jak tworzyć inteligentne miasta? W jaki sposób zwiększać innowacyjność biznesu? Jak rozwijać kapitał ludzki? O tym porozmawiamy podczas 7. Forum Rozwoju Mazowsza organizowanego przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych już 16 i 17 listopada na Stadionie Legii w Warszawie.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w WUP w Warszawie

Jak założyć i rozwijać działalność gospodarczą, jak zbudować sieć kontaktów i rozwijać start-upy, jak powrócić na rynek pracy, negocjować z pracodawcą, a jak budować własną markę dowiedzą się podczas bezpłatnych szkoleń i warsztatów uczestnicy Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Komunikat prasowy: Planowane zwolnienia grupowe we wrześniu na Mazowszu

Zamiar zwolnień grupowych we wrześniu 2016 roku zgłosiło ośmiu pracodawców (o dwóch mniej niż w poprzednim miesiącu). Redukcją zatrudnienia mają zostać objęte 452 osoby (o 1474 osoby mniej niż miesiąc wcześniej).

Informacja prasowa: Boom na kształcenie ustawiczne

W 2016 roku można mówić o istnym boomie na kształcenie ustawiczne. 25 mln zł z Krajowego Funduszu Szkoleniowego przekazane pracodawcom w województwie mazowieckim, rozeszły się błyskawicznie, co spowodowało uruchomienie dodatkowych środków z rezerwy Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Komunikat prasowy: Planowane zwolnienia grupowe w sierpniu na Mazowszu

Zamiar zwolnień grupowych w sierpniu 2016 roku zgłosiło 10 pracodawców (o siedmiu więcej niż w poprzednim miesiącu). Redukcją zatrudnienia ma zostać objętych 1926 osób (o 1902 osoby więcej niż miesiąc wcześniej).

Zaproszenie: Boom na kształcenie ustawiczne z Krajowego Funduszu Szkoleniowego

12 października Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie zaprasza na konferencję podsumowującą wykorzystanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na Mazowszu. Konferencja odbędzie się w centrum Nimbus, Al. Jerozolimskie 98 w godz. 10-14.

Informacja prasowa: Wzrost wypłat roszczeń dla pracowników upadłych firm na Mazowszu

Na Mazowszu radykalnie wzrosła liczba i suma wypłat świadczeń z Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych dla pracodawców dużych firm z branży handlowo-spożywczej oraz logistycznej, które ogłosiły upadłość

Komunikat prasowy: Planowane zwolnienia grupowe w lipcu na Mazowszu

Zamiar zwolnień grupowych w czerwcu 2016 roku zgłosiło trzech pracodawców (o dziewięciu mniej niż w poprzednim miesiącu). Redukcją zatrudnienia mają zostać objęte 24 osoby (o 583 osoby mniej niż miesiąc wcześniej).

Wyświetlanie 1 - 10 z 27 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę